Par mums - Medifum

Medifum.lv ir tiešsaistes veikals veselības produktiem Latvijā, kas vienmēr piedāvā plašu preču klāstu, labāko cenu un drošu un kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi kā tirgus līderis.

Mūsu darbības sfēra ir medikamentu un veselības preču imports, ražošana un pārdošana. Mēs sadarbojamies ar vairākiem starptautiski atzītiem medicīnas preču ražotājiem, un mums ir daudz produktu, kuriem esam vai nu paši ražotāji, vai oficiāli importētāji un izplatītāji. Tāpēc mēs varam piedāvāt labāko cenu tirgū un ātru piegādes laiku!

Mūsu produkti ir sertificēti un atbilst Eiropas Savienības standartiem un kvalitātes prasībām. Mūsu preču klāsts nepārtraukti paplašinās un atjaunojas. Ja vēlaties iegādāties lielākus daudzumus, noteikti pajautājiet par īpašo piedāvājumu.

Mūsu priekšrocības:

  • Ļoti plašs preču klāsts un labākās cenas
  • Ērta pasūtīšanas vide
  • Droša vieta pirkšanai
  • Labākā klientu apkalpošana
  • Tikai kvalitatīvi produkti no atzītiem ražotājiem
  • Sezonas un īpašie piedāvājumi
  • Garantijas un preču atgriešanas iespēja saskaņā ar likumu
  • Lojalitātes programma

Mūsu klienti mums ir vissvarīgākie, un mēs rūpējamies, lai iepirkšanās pieredze vienmēr būtu visaugstākā līmeņa un lai mūsu klienti būtu laimīgi un apmierināti. Mēs vienmēr atbildam uz mūsu klientu jautājumiem pēc iespējas ātrāk un vienmēr atrodam risinājumu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, droši sazinieties ar mums! Rakstiet mums e-pastu: info@medifum.lv vai zvaniet +371 63 479 899.

Kāpēc tūkstošiem cilvēku, iepērkoties, dod priekšroku medifum.lv e-veikalam?

Pieredze – piedāvājam plašu preču klāstu, ērtu un drošu iepirkšanās pieredzi un labāko klientu apkalpošanu mūsu e-veikalā. Tāpēc mēs esam tirgus līderi un lepojamies ar to. Mēs nepārtraukti papildinām savus e-veikalus ar jauniem produktiem un ieguldām labākā servisā un klientu labsajūtā. Informāciju e-veikalā pastāvīgi atjaunojam, lai klientiem, veicot pirkumu, rastos pēc iespējas mazāk jautājumu. Mūsu mērķis ir padarīt iepirkšanos vienkāršu, ērtāku un neaizmirstamu.

Lielākā preču izvēle – mūsu e-veikala mērķis ir piedāvāt plašāko izvēli savā jomā. Mēs esam saviem klientiem padarījuši pareizo produktu atrašanu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku.

Labākās cenas – mēs vienmēr cenšamies piedāvāt labāko cenu tirgū. Daudzām mūsu precēm ir cenas garantija – ja redzat kādas preces citur lētāk, sazinieties ar mums un mēs jums izteiksim labāku piedāvājumu.

Vienkārša un ērta navigācija – mūsu apmeklētājs neapmaldīsies e-veikalā. Pamatojoties uz daudzu gadu pieredzi, mēs esam pacēluši iepirkšanās pieredzi pilnīgi jaunā līmenī.

Droša iepirkšanās – mēs vienmēr izmantojam visus labākos drošības risinājumus savā jomā, visa satiksme tiek šifrēta un mūsu klientu dati netiek nopludināti vai izpausti trešajām personām bez piekrišanas.

Ātras piegādes – pateicoties pārdomātai un labi funkcionējošai organizācijai, 90% gadījumu spējam preces klientiem piegādāt jau nākamajā dienā!

Uzticamība – gadu gaitā esam izpelnījušies savu klientu uzticību, un mūsu klientu vidū ir vairākas valsts aģentūras.

Atsauksmes — mēs uzklausām klientus un vēlamies turpināt uzlaboties.