Piegāde - Medifum

Pasūtot mūsu e-veikalā, klienti var izvēlēties starp vairākiem populāriem piegādes veidiem. Ja zemāk neatrodat piemērotu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast jums piemērotus piegādes veidus.

✔️ Piegāde uz DPD pakomātu: 3,60 EUR*

Piegāde parasti tiek veikta 1-2 darba dienu laikā. Ja tiek pasūtītas vairākas preces un sūtījums ir liela izmēra, ar Pircēju sazināsies klientu servisa speciālisti, lai mainītu piegādes veidu un precizētu visas detaļas.

Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām varat atrast https://www.dpd.com/lv/lv/sanemsana/pickup-tikls/pickup-punktu-saraksts/

✔️ Piegāde uz Omnivas pakomātu: 4,80 EUR*

Piegāde parasti tiek veikta 2-3  darba dienu laikā. Ja tiek pasūtītas vairākas preces un sūtījums ir liela izmēra, ar Pircēju sazināsies klientu servisa speciālisti, lai mainītu piegādes veidu un precizētu visas detaļas.

Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām varat atrast https://www.omniva.lv/privats/adreses

✔️ Piegāde ar DPD kur jeru: 6 EUR

Kurjera pakalpojumu sniedz SIA DPD Latvija. Pasūtījuma piegāde tiks veikta 1-2 darba dienu laikā uz klienta norādīto adresi.

Uzmanību! Norādītais piegādes laiks līdz galmērķim neatspoguļo kopējo pasūtījuma piegādes laiku. Šajā lapā norādītā informācija ir laiks, kas piegādātāju kompānijas uzņēmumam nepieciešams, lai nogādātu sūtījumu uz Jūsu izvēlēto piegādes adresi. Precīzais preces piegādes laiks ir norādīts pie konkrētās preces interneta veikalā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu pa tālruni +371 63 479 899 vai sūtiet e-pastu uz info@medifum.lv.