Ātrais tests uz COVID-19/A un B GRIPAS — trīs atbildes vienā testā.

Ātrais tests uz COVID-19/A un B GRIPAS — trīs atbildes vienā testā.

6.90

Ātrais tests, kas atklāj gan COVID-19, gan GRIPAS infekciju.

 • To var izdarīt tieši tāpat kā parasto korona vīrusa eksprestestu.
 • Papildus korona vīrusam nosaka A un B gripas infekciju.
 • Covid-19 precizitāte: 98,92%
 • A gripas precizitāte: 99,1%
 • B gripas precizitāte: 98,92%

Jaunajā kombinētajā testā rezultāts ir viegli nolasāms uz vienas testa kartes, un atbilde parādās 10 minūšu laikā. Pārbaudes metode jau ir labi zināma.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 7 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 6936983109628 Kategorijas:

COVID-19 vai GRIPA? Jaunais kombinētais tests (Covid-19 ātrais tests + gripas tests)

Tagad jūs varat saņemt atbildi ar vienu testu!

Var veikt tieši tāpat kā parasto ātro COVID-19 testu..

Viegli nolasāms rezultāts vienā testa kartē.

Atbilde parādīsies pēc 10 minūšu laikā.

Deguna priekšējā sieniņa.

Ar mājas lietošanas instrukciju.

Īss ceļvedis testēšanai

1 Atveriet ekstrakcijas cauruli un ievietojiet to atverē iepakojuma augšpusē. 2 Izņemiet sterilo tamponu no maisiņa. Neaiztieciet tampona mīksto galu. Ievietojiet tamponu nāsī, līdz jūtat nelielu pretestību (apmēram 2 cm dziļi degunā). Lēnām pagrieziet tamponu, 5-10 reizes berzējot to pret deguna sieniņu nāsis iekšpusē. Atkārtojiet otrā nāsī. Piezīme.

 • Jūs varat sajust diskomfortu.
 • Neievietojiet tamponu dziļāk, ja jūtat spēcīgu pretestību vai sāpes.
 • Ja deguna gļotāda ir bojāta vai asiņo, deguna gļotas parauga ņemšana nav ieteicama.
 • Valkājiet sejas masku, ja ņemat paraugus no citiem cilvēkiem.
 • Bērniem tampons nav jāievieto tik tālu nāsī.
 • Ļoti maziem bērniem var būt nepieciešama citas personas palīdzība, lai bērna galvu noturētu nekustīgu, kamēr tiek veikta procedūra.

3. Ievietojiet tamponu ekstrakcijas mēģenē, pārliecinoties, ka tas pieskaras apakšai, un pagrieziet tamponu, lai tas labi sajauktos. Piespiediet tampona galvu pret cauruli un grieziet tamponu 10-15 sekundes. 4 Noņemiet tamponu, vienlaikus piespiežot tampona galvu pret ekstrakcijas caurules iekšpusi.

Izņemiet testa kasetni no aizzīmogotā folijas maisiņa un izmantojiet to stundas laikā. Precīzākie rezultāti ir garantēti, ja testu veic uzreiz pēc folijas maisiņa atvēršanas. Novietojiet testa kasetni uz līdzenas virsmas. 5. Apgrieziet parauga ekstrakcijas mēģeni un pievienojiet 3 pilienus ekstrahētā parauga katrā testa kasetnes parauga iedobē (S) 6. Ieslēdziet taimeri. Pārbaudiet rezultātu pēc 10 minūtēm. Neskatieties uz rezultātu pēc 20 minūtēm.

Rezultātu skaidrojums

Ziņojiet par testa rezultātiem savam veselības aprūpes sniedzējam un rūpīgi ievērojiet vietējās COVID instrukcijas/prasības. POSITIVE SARS-CoV-2:* COVID-19 logā parādās divas krāsainas līnijas. Viena krāsaina līnija atrodas kontroles zonā (C), bet otra krāsaina līnija atrodas testa zonā (T). POZITĪVA A gripa:* COVID-19 logā parādās divas krāsainas līnijas. Viena krāsaina līnija atrodas kontroles zonā (C), bet otra krāsaina līnija atrodas testa zonā (A). POZITĪVA B gripa:* FLU A+B logā parādās divas krāsainas līnijas. Viena krāsaina līnija atrodas kontroles zonā (C), bet otra krāsaina līnija atrodas testa zonā (B). POZITĪVA A gripa:* FLU A+B logā parādās trīs krāsainas līnijas. Viena krāsaina līnija atrodas kontroles apgabalā (C), un divas krāsainas līnijas atrodas A gripas reģionā (A) un B gripas reģionā (B). Piezīme. Testa (T/B/A) krāsas intensitāte mainās atkarībā no paraugā esošā SARS-CoV-2 un/vai gripas A/B antigēnu daudzuma. Tāpēc jebkura krāsa testa zonā (T/B/A) nozīmē pozitīvu rezultātu. Pozitīvs rezultāts nozīmē, ka jums, visticamāk, ir COVID-19 un/vai gripa A/B gripa, taču pozitīvie paraugi ir jāpārbauda atkārtoti. Nekavējoties sāciet pašizolāciju saskaņā ar vietējiem norādījumiem un sazinieties ar savu ģimenes ārstu vai vietējo veselības aprūpes iestādi saskaņā ar vietējās valdības noteikumiem. Testa rezultāti tiks pārbaudīti ar PCR apstiprinošo testu, un pēc tam jums tiks izskaidroti turpmākie soļi. NEGATĪVS: Testa zonā (C) parādās viena krāsaina līnija. Testa zonā neparādās krāsaina līnija (T/B/A). Jums, iespējams, nav COVID-19 un/vai A/B gripas vīrusa. Tomēr ir iespējams, ka šis tests sniegs negatīvu rezultātu, kas dažiem cilvēkiem ar COVID-19 ir nepatiess (viltus negatīvs).

 • Tas nozīmē, ka, lai gan jūsu testa rezultāts ir negatīvs, jums joprojām var būt COVID-19.
 • Turklāt varat veikt atkārtotu testēšanu, izmantojot jaunu testa komplektu.
 • Šaubu gadījumā atkārtojiet testu pēc 1-2 dienām, jo nav iespējams precīzi noteikt korona vīrusu visās infekcijas fāzēs.
 • Arī negatīva testa rezultāta gadījumā ir jāievēro distances un higiēnas noteikumi.
 • Migrācijas/ceļošanas, pasākumu apmeklēšanas u.c. noteikumu ievērošanai ir jāatbilst vietējām Covid/gripas nosacījumiem/prasībām.

NEDERĪGS REZULTĀTS Kontrollīnija neparādās.

 • Visticamākais iemesls, kāpēc kontroles līnija neparādās, ir nepietiekams paraugs vai nepareiza procedūra.
 • Pārbaudiet procedūru un atkārtojiet testu vai sazinieties ar COVID-19 un/vai Gripas testēšanas centru.

Piezīme. Pēc testa veikšanas ievietojiet visas testa komplekta sastāvdaļas plastmasas maisiņā, cieši noslēdziet to un izmetiet to saskaņā ar vietējiem noteikumiem.