Ātrais urīnceļu infekciju tests

Ātrais urīnceļu infekciju tests

15.90

Urīnceļu infekcijas tests veikšanai mājās ir vienkāršs, ātrs un uzticams.

  • Tas palīdz gan sievietēm, gan vīriešiem agrīnā stadijā atklāt urīnceļu iekaisumu vai bakteriālu infekciju.
  • Testa veikšana aizņem tikai 60 sekundes.

Kā testu lietot?

  • Lai veiktu testu, agrā rīta urīna paraugs jāsavāc traukā.
  • Ievietojiet testa strēmeli traukā (krūzītē), kas piepildīts ar urīnu, izņemiet testa strēmeli no konteinera un pēc 60 sekundēm nolasiet atbildi.

Tas ir trīs vienā tests, kas nosaka balto asins šūnu (leikocītu), olbaltumvielu un nitrātu daudzumu urīnā. Pozitīva rezultāta gadījumā teststrēmele maina krāsu attiecīgajā laukā.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 16 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 6936983100656 Kategorijas:

Urīnceļu infekcijas tests ir vienkāršs, ātrs un uzticams mājas tests, kas palīdz gan sievietēm, gan vīriešiem agrīnā stadijā atklāt urīnceļu iekaisumu vai bakteriālu infekciju. Testa aizpildīšana aizņem tikai 60 sekundes. Kāpēc ir svarīgi savlaicīgi atklāt iekaisumu? Tā agrīna atklāšana un savlaicīga ārstēšana neļauj baktērijām izplatīties organismā un izraisīt nieru iegurņa iekaisumu (izraisot stipras sāpes un drudzi). Pacienta kaites un simptomi ir atkarīgi no iekaisuma vietas urīnceļos. Tāpēc sākotnēji jūsu sūdzības var būt diezgan pieticīgas, taču, slimībai progresējot, tās parasti kļūst stiprākas. Kas ir urīnceļu iekaisums un kam tas veidojas? Urīnceļu infekciju parasti izraisa baktērijas, un tā var rasties gan vīriešiem, gan sievietēm. Urīnceļu infekcijas biežāk sastopamas sievietēm vai gados vecākiem vīriešiem, jo nesenā prostatas dziedzera palielināšanās kavē normālu urīna aizplūšanu. Pētījumi liecina, ka dzīves laikā urīnceļu iekaisums attīstās apm. 40% sieviešu un 12% vīriešu. Kā testu lietot? Lai veiktu testu, agrā rīta urīna paraugs jāsavāc traukā. Ievietojiet testa strēmeli traukā (krūzītē), kas piepildīts ar urīnu, izņemiet testa strēmeli no konteinera un pēc 60 sekundēm nolasiet atbildi. Ko man parāda testa rezultāti? Tas ir trīs vienā tests, kas nosaka balto asins šūnu (leikocītu), olbaltumvielu un nitrātu daudzumu urīnā. Pozitīva rezultāta gadījumā teststrēmele maina krāsu attiecīgajā laukā.