Bears with Benefits Super Snooze Sleep ar melatonīnu un B6 vitamīnu 60gab.

Bears with Benefits Super Snooze Sleep ar melatonīnu un B6 vitamīnu 60gab.

25.95

Melatonīns ir hormons, ko organisms ražo, lai uzturētu pareizu miega ritmu. Kad mūsu iekšējais pulkstenis nav kārtībā, melatonīna gumijas lācīši ar melatonīnu palīdz atgūt mierīgu, līdzsvarotu miega ritmu, kas ļauj organisma šūnām optimāli atjaunoties. Turklāt B6 vitamīns atbalsta hormonālās aktivitātes regulēšanu. Lāču iedarbību papildina pasifloras ekstrakts, ko izmanto nervu nemiera, aizkaitināmības, spriedzes vai trauksmes un ar to saistīto miega traucējumu, kā arī muguras sāpju un muskuļu sasprindzinājuma mazināšanai.

  • Ir pierādīts, ka tas atvieglo miegu un veicina mierīgu miegu
  • Atbalsta ādas šūnu atjaunošanos
  • Palīdz mazināt periodisku stresu
  • Mazina ikdienas nogurumu un nodrošina, ka pamostaties spirgti
  • Regulē hormonālo darbību

Produkts ir augu izcelsmes, bez cukura un satur tikai dabīgu aromatizētāju (pasifloru). Ražots sadarbībā ar farmaceitiem. Lietošana: 1 lācīti 30 minūtes pirms gulētiešanas Daudzums: 60 lāči = 150 grami

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 26 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 0745114334220 ,

Sastāvs: Saldinātāji (maltīts, izomalts), biezinātājs (pektīns), skābuma regulētāji (citronskābe, nātrija nitrāts), pasifloras ekstrakts, dabīgs pasifloras aromatizētājs, glazūra (karnaubas vasks), purpursarkanās burkānu sulas koncentrāts, piridoksīna hidrohlorīds, melatonīns. Dienas deva (1 gab.) satur: B6 vitamīns 2 mg (143%*), pasifloras ekstrakts 10 mg, melatonīns 0,9 mg. *% NRV – dienas atsauces vērtība pieaugušajiem.