BEARS WITH BENEFITS Vitamīni ar kolagēnu un hialuronskābi, bez cukura 90 gab.

BEARS WITH BENEFITS Vitamīni ar kolagēnu un hialuronskābi, bez cukura 90 gab.

36.95

Efektīvi pretnovecošanās gumijas lācīši ar kolagēnu, Q10 un hialuronskābi. Piešķiriet sev svaigu izskatu un jauneklīgi mirdzošu ādu.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 37 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 745760031498 Kategorijas:

Vitamīni ar kolagēnu un hialuronskābi. Aizmirstiet par ātru novecošanos! Šie bezcukura gumijas lācīši ir gluži kā burvji, jo, pateicoties kolagēnam, Q10 un hialuronskābei, tie sniedz svaigu izskatu un jauneklīgi mirdzošu ādu! Bears with Benefits ir vitamīnu sērija jūsu matu, nagu un ādas skaistumam, veicina to augšanu, piešķir spēku un mirdzumu. Atvadieties no garlaicīgajām tabletēm un laipni sagaidiet rotaļīgos gumijas lācīšus! Patīkami saldās ogu garšas gumijas konfektes ir koncentrēti vitamīni augu formā, kas sniedz svaigu izskatu un jauneklīgi mirdzošu ādu. Gumijas lācīši satur ļoti koncentrētu un lielu kolagēna devu, C un E vitamīnu, koenzīmu Q10 un hialuronskābi, kas padara ādu gaišāku un stiprina no iekšpuses. Jūs sajutīsiet svaigumu un ieraudzīsiet spogulī jauneklīgāku un svaigāku izskatu. Kas gan varētu būt vēl labāks? Efekts:

  • Kolagēns (Verisol®), hialuronskābe un antioksidanti C un E vitamīns un koenzīms Q10 no iekšpuses nodrošina ādu ar nepieciešamo mitrumu un piešķir tai jauneklīgu, gludu izskatu.
  • C vitamīns atbalsta normālu kolagēna ražošanu, lai nodrošinātu normālu ādas darbību.
  • C un E vitamīni palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

NB! Produktu uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Ieteicamo devu nedrīkst pārsniegt. Pārmērīgai lietošanai var būt caureju veicinoša iedarbība. Uztura bagātinātājs neaizstāj sabalansētu un daudzveidīgu uzturu. Uzglabāt sausā un vēsā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par 25°C. Bears with Benefits vitamīni ir izstrādāti sadarbībā ar farmaceitiem. Produkts ir piemērots veģetāriešiem, nesatur želatīnu, laktozi un glutēnu, kā arī nav testēts uz dzīvniekiem. Nesatur konservantus, stabilizatorus, ģenētiski modificētas sastāvdaļas vai mākslīgas piedevas. Produktā izmantotas tikai dabīgas smaržvielas. Lietošana: 4 lācīši dienā Daudzums: 90 lācīši = 225 g