Biaks Magnija citrāts

Biaks Magnija citrāts

15.00

Magnija diglicināts dārzeņu kapsulās

  • Labs līdzeklis vispārēja magnija deficīta mazināšanai
  • Noder muskuļu krampju, nemiera un miega traucējumu gadījumā
  • Iepakojumā: 100 augu kapsulas
  • Ražots Igaunijā

Magnija citrāts ir viens no pasaulē izplatītākajiem magnija preparātiem. Daži pētījumi liecina, ka šī veida magnijs ir viens no vislabāk biopieejamajiem (biopieejamība = uzsūkšanās) magnija veidiem, kas nozīmē, ka tas vieglāk uzsūcas gremošanas traktā nekā citas formas. Lietošana: ieteicamā dienas deva pieaugušajam ir 2-4 kapsulas. Piemērots lietošanai visu gadu. Apskatiet pasaulē jaunāko magnija formu smadzeņu veselībai >>

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 15 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 0752794998499 ,

Magnija citrāts

Tas ir magnija veids, kas saistīts ar citronskābi. Šī skābe dabiski atrodama citrusaugļos un piešķir tiem skābu garšu. Magnija citrāts ir viens no pasaulē izplatītākajiem magnija preparātiem. Daži pētījumi liecina, ka šī veida magnijs ir viens no vislabāk biopieejamajiem (biopieejamība = uzsūkšanās) magnija veidiem, kas nozīmē, ka tas vieglāk uzsūcas gremošanas traktā nekā citas formas. To parasti lieto iekšķīgi, lai mazinātu zemu magnija deficītu. Dabiskās caureju veicinošās iedarbības dēļ to dažreiz lieto lielākās devās aizcietējuma ārstēšanai. Turklāt to dažkārt lieto kā nomierinošu līdzekli, lai atvieglotu simptomus, kas saistīti ar depresiju un trauksmi, taču par šāda veida lietošanu ir nepieciešams vairāk pētījumu. MAGNIJA CITRĀTS IR VIENS NO POPULĀRĀKAJIEM MAGNIJA PIEDEVAS VEIDIEM, KO ĶERMENIS VIEGLI UZŅEM TO GALVENOKĀRT IZMANTO VISPĀRĒJĀ MAGNIJA LĪMEŅA PACELŠANAI. Sastāvdaļas: magnijs (magnija diglicināts), augu kapsula (glazūra pullulāns) Lietošana: ieteicamā dienas deva pieaugušajam ir 2-4 kapsulas. Piemērots lietošanai visu gadu. Dienas devas (4 kapsulas) satur:

  • Magnijs (1870 mg magnija citrāta) – 300 mg, 85% NRV*

NRV* – uzturvielu atsauces vērtība dienā pieaugušajiem Uzglabāšana: Uzglabāt sausā vietā istabas temperatūrā, sargājot no tiešiem saules stariem. Neto daudzums: 55 g (100 augu kapsulas) NB! Uztura bagātinātājs neaizstāj daudzveidīgu uzturu. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.