Biaks Magnija glicināts

Biaks Magnija glicināts

19.00

Magnija diglicināts dārzeņu kapsulās

  • Magnija forma ar vislabāko uzsūkšanās spēju
  • Labākais līdzeklis vispārēja magnija deficīta mazināšanai
  • Tīra bezkrāsaina aktīvā viela kapsulā – pēc iespējas tīrākā magnija diglicināta kapsula
  • Iepakojumā: 100 augu kapsulas
  • Ražots Igaunijā

Lietošana: ieteicamā dienas deva pieaugušajam ir 3 kapsulas. Piemērots lietošanai visu gadu. Magnija glicināts viegli uzsūcas – tā ir magnija forma ar vislabākajām uzsūkšanās īpašībām, kas dažādos pētījumos ir piemērots lietošanai galvenokārt muskuļu krampju, bezmiega un nemiera gadījumā. Apskatiet arī magniju smadzenēm, lai veicinātu smadzeņu veselību >>

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 19 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 12.12.2022 SKU: 0752794998505 ,

Magnija glicināts

Glicīns veidojas no elementāra magnija un aminoskābes. Mūsu ķermenis izmanto šo aminoskābi, lai veidotu olbaltumvielas. Tas ir atrodams arī daudzos ar olbaltumvielām bagātos pārtikas produktos, piemēram, zivīs, gaļā, piena produktos un pākšaugos. Glicīnu bieži izmanto kā neatkarīgu uztura bagātinātāju, lai uzlabotu miegu un ārstētu dažādus iekaisuma stāvokļus, tostarp sirds slimības un diabētu. Magnija glicināts viegli uzsūcas – tā ir magnija forma ar vislabākajām uzsūkšanās īpašībām, kas dažādos pētījumos ir piemērots lietošanai galvenokārt muskuļu krampju, bezmiega un nemiera gadījumā. Tas ir arī labākais veids, kā mazināt vispārēju magnija deficītu. Sastāvdaļas: magnijs (magnija diglicināts), augu kapsula (glazūra pullulāns) Lietošana: ieteicamā dienas deva pieaugušajam ir 3 kapsulas. Piemērots lietošanai visu gadu. Dienas devas (3 kapsulas) saturs:

  • Magnijs (1500 mg magnija citrāta) – 300 mg, 85% NRV*

NRV* – uzturvielu atsauces vērtība dienā pieaugušajiem Uzglabāšana: Uzglabāt sausā vietā istabas temperatūrā, sargājot no tiešiem saules stariem. Neto daudzums: 60 g (100 augu kapsulas) NB! Uztura bagātinātājs neaizstāj daudzveidīgu uzturu. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.