Bioaktīva Sacred Forest Peat Mask 30 ml
-8%

Bioaktīva Sacred Forest Peat Mask 30 ml

11.90

30 ml HOIA komandas absolūti mīļākie produkti! Sejas maskas „zvaigžņu“ sastāvdaļa ir purva kūdra, kas Igaunijas zemē nosēdusies tūkstošiem gadu, apbrīnojot šī senā, melnā zelta mistiskās īpašības. Kūdras maska līdzsvaro ādu un palīdz regulēt sebuma izdalīšanās procesu, to paātrinot vai palēninot, tāpēc maska ir piemērota gan sausai, gan taukainai ādai. Maskai ir spēcīgs dziļi attīrošs efekts, kas izvada no ādas toksīnus un piešķir sejai skaistu, mirdzošu sejas krāsu, padarot ādu zīdaini gludu un maigu. PS! Kūdras maskai ir savdabīga dūņu smarža. Kūdras maska atvieglo dažādas ādas problēmas, tā ir efektīvs līdzeklis psoriāzes un pūtīšu mazināšanai. Kūdras ir bagāta ar spēcīgiem pretnovecošanās bioaktīviem līdzekļiem, piemēram, humīnskābēm un fulvoskābēm, kas palīdz izlīdzināt grumbas, paātrina ādas vielmaiņu un atjauno ādas dabisko pH līmeni. Kūdrā esošās bioaktīvās vielas palīdz saglabāt ādu skaistu, elastīgu un veselīgu. Maska piemērota arī jutīgas un alerģiskas ādas kopšanai. Humusvielu saturs HOIA kūdras maskā sasniedz pat 60 procentus, kas stipri atšķiras no, piemēram, Somijā iegūtās kūdras, kur humusvielu saturs ir maksimāli 20 procenti. Kūdra ir lieliski piemērota iknedēļas ādas kopšanai kā sejas, matu un ķermeņa maska, nodrošinot veselīgāku un līdzsvarotāku ādu. HOIA kūdras maska ir ievietota 30 ml tūbiņā, kas nodrošina produkta higiēnisku saglabāšanu bez konservantiem, jo produkts nenonāk tiešā saskarē ar baktērijām uz pirkstiem vai gaisu, kas kūdru ātri izžāvē. Kūdras masku iespējams pasūtīt vairākos dažādos iepakojuma variantos! Ja jums ir mūsu kūdras maska ar kastīti un lapiņu, neizmetiet tās un vienkārši pasūtiet jaunas tūbiņas bez iepakojuma! Kūdras masku varat pasūtīt šādās versijās: 1 tūbiņa 30 ml + informatīva lapiņa (bez kastītes) 2 tūbiņas 30 ml + kastīte + informatīva lapiņa 2 tūbiņas 30 ml + 1 informatīva lapiņa (bez kastītes) 5 tūbiņas 30 ml + 1 informatīva lapiņa (bez kastītes) Ja esat liels kūdras maskas fans un vēlaties pasūtīt vēl lielāku daudzums, rakstiet mums, izveidosim jums atsevišķu piedāvājumu. 🙂 Ja pasūtāt vairākas tūbiņas bez kastītes un vēlaties kādu no tām, piemēram, uzdāvināt un katrai tūbiņai vēlaties pievienot arī inforrmatīvo lapiņu, ierakstiet šo vēlmi pasūtījuma papildinformācijā! Lietošana: Uzklājiet masku uz tīras mitras ādas biezā kārtā, lai āda nespīdētu cauri. Paturiet 5-10 minūtes, noskalojiet ar siltu ūdeni. Neļaujiet maskai nožūt uz ādas, ja jūtat, ka āda sāk plaistāt un maska ir kļuvusi sausa, samitriniet masku, maigi iemasējot to ar mitrām rokām vai uzsmidzinot sejas aerosolu. Vislabākos rezultātus iegūsiet, izmantojot masku vannā vai 60-70°C pirtī. Uzglabājiet produktu tumšā un vēsā vietā (līdz + 20°C). Pēc atvēršanas maska glabājas 2 mēnešus, neatvērtu iepakojumu var uzglabāt līdz pat gadam.

 

 

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 12 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4744738010660 , , ,

Bioaktīvā kūdras maska ir HOIA sieviešu saimes absolūti iecienītākais produkts. Sejas maskas „zvaigžņu“ sastāvdaļa ir purva kūdra, kas Igaunijas zemē nosēdusies tūkstošiem gadu, apbrīnojot šī senā, melnā zelta mistiskās īpašības! Bioaktīvā kūdras maska līdzsvaro ādu un palīdz regulēt sebuma izdalīšanās procesu, to paātrinot vai palēninot, tāpēc maska ir piemērota gan sausai, gan taukainai ādai. Maskai ir spēcīgs dziļi attīrošs efekts, kas izvada no ādas toksīnus un piešķir sejai skaistu, mirdzošu sejas krāsu. Kūdras maska atvieglo dažādas ādas problēmas, tā ir efektīvs līdzeklis psoriāzes un pūtīšu mazināšanai. Kūdra ir bagāta ar spēcīgiem pretnovecošanās bioaktīviem līdzekļiem, piemēram, humīnskābēm un fulvoskābēm, kas palīdz izlīdzināt grumbas, paātrina ādas vielmaiņu un atjauno ādas dabisko pH līmeni. Kūdrā esošās bioaktīvās vielas palīdz saglabāt ādu skaistu, elastīgu un veselīgu. Maska piemērota arī jutīgas un alerģiskas ādas kopšanai. Humusvielu saturs HOIA kūdras maskā sasniedz pat 60 procentus, kas stipri atšķiras arī no Somijā iegūtās kūdras, kur humusvielu saturs ir maksimāli 20 procenti. Kūdra ir lieliski piemērota iknedēļas ādas kopšanai kā sejas, matu un ķermeņa maska, nodrošinot veselīgāku un līdzsvarotāku ādu.

Lietošana:

Uzklājiet masku uz tīras ādas biezā kārtā, lai āda nespīdētu cauri. Paturiet 5-10 minūtes, noskalojiet ar siltu ūdeni. Neļaujiet maskai nožūt uz ādas! Ja jūtat, ka āda sāk plaisāt un maska ir kļuvusi sausa, samitriniet masku, maigi iemasējot to ar mitrām rokām vai uzsmidzinot sejas aerosolu. Vislabākos rezultātus iegūsiet, izmantojot masku vannā vai 60-70°C pirtī. Uzglabājiet produktu tumšā un vēsā vietā (līdz + 20°C). Pēc atvēršanas maska uzglabāsies 2 mēnešus, neatvērts iepakojums līdz 6.2021 Kontrindikācijas maskas lietošanai: • akūti degšanas procesi • ļaundabīgi audzēji • asins slimības un asiņošana • sirds mazspēja • olnīcu cistas • tuberkuloze • grūtniecība Jūs varat pasūtīt bioaktīvo kūdras masku vairākos dažādu iepakojuma variantos! Ja jums ir mūsu kūdras maska ar kastīti un lapiņu, neizmetiet tās un vienkārši pasūtiet jaunas tūbiņas bez iepakojuma! Kūdras masku varat pasūtīt šādās versijās: 1 tūbiņa 30 ml + informatīva lapiņa (bez kastītes) 2 tūbiņas 30 ml + kastīte + informatīva lapiņa 2 tūbiņas 30 ml + 1 informatīva lapiņa (bez kastītes) 5 tūbiņas 30 ml + 1 informatīva lapiņa (bez kastītes) Ja esat liels kūdras maskas fans un vēlaties pasūtīt vēl lielāku daudzums, rakstiet mums, izveidosim jums atsevišķu piedāvājumu. 🙂   Bioaktīvā kūdras maska ir brīnišķīga nomierinoša maska, kas attīra ādu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā saglabāt savu ādu tīru un koptu, lasiet vairāk ŠEIT.   Sastāvdaļas: Wild Peat (Savvaļas kūdra).