Čaga e. melnās bērza piepes gabaliņi, 130 g, BIOLOĢISKI
-20%

Čaga e. melnās bērza piepes gabaliņi, 130 g, BIOLOĢISKI

7.90

(Inonotus obliquus) 130g

  • Ekoloģisks uztura bagātinātājs
  • Dabīgs B1, B2, B5 avots
  • Ātri atjauno organisma enerģijas rezerves
  • Augsts antioksidantu saturs
  • Produkts ir piemērots bērniem no 3. dzīves gada
Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 8 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 11.12.2022 SKU: 4744173010676 ,

Apraksts: Austrumeiropas tautas medicīnā melnās bērza piepe (Inonotus obliquus) tiek izmantota kopš 16. gadsimta. Pētījumos chaga ir parādījusi spēcīgu antibakteriālu, pretsēnīšu un pretiekaisuma iedarbību. Lasīt vairāk

Vitamīni B1 un B2 veicina normālu nervu sistēmas darbību. B2 vitamīns palīdz uzturēt ādu normālu. Pantotēnskābe (B5 vitamīns) palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Veselīga uztura pamatā ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids! Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu! Nelietojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga uztura aizstājēju!

Lietošana: Seno ļaužu recepte: Pārlej ar 1 gabalu 200 ml tasi ūdens ar 50 grādu vārītu ūdeni un ļaujiet ievilkties 5 līdz 6 stundas ne vairāk kā 48 stundas 50°C temperatūrā. Izņemiet gabaliņus ārā. Atlikušo šķidrumu uzkarsē līdz 40-50 grādiem. Tad ielieciet gabaliņus atpakaļ šķidrumā un atstājiet ievilkties 4-5 stundas. Nokāsiet. Pievienojiet vārītu atdzesētu ūdeni, līdz tas atkal ir sākotnējā tilpumā. Iegūto uzlējumu uzglabā slēgtā traukā ledusskapī līdz 4 dienām. Gabaliņus var izmantot atkārtoti līdz 5 reizēm, pēc tam uzlējuma izveidošanai ir jāņem jauni gabaliņi. Iegūto uzlējumu dzer pirms ēšanas pa pusglāzei vienā reizē līdz trim nedēļām pēc kārtas. Ieteicamais ikdienas patēriņš ir 1-2 tases 3 nedēļas.

 

 width=