Dabīgs dezodorants PIPARMĒTRA
-35%

Dabīgs dezodorants PIPARMĒTRA

8.40

80 ml Dabīgais dezodorants Piparmünt satur bentonīta mālu un maranta sakņu pulveri, kas saista mitrumu un neitralizē sviedru smaržu. Dezodoranta sastāvā esošā kokosriekstu eļļa ir antibakteriāla un novērš mikrobu izplatīšanos; Kakao sviests un bišu vasks kopj, aizsargā un mitrina ādu, un piparmētru ēteriskā eļļa saglabā svaigumu. Lietošana: Uz brīdi paturiet dezodorantu zem paduses pret ādu un vienu reizi ieziediet zem paduses, pēc tam iemasējiet ar pirkstiem, līdz tas uzsūcas. Lietojiet 1-2 reizes dienā pēc nepieciešamības. No iepakojuma apakšas viegli pastumiet dezodorantu uz augšu. Uzglabāt produktu temperatūrā līdz 25°C.  

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 8 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4744738010264 , ,

Dabīgais dezodorants Piparmētras Dabīgais dezoderants satur bentonīta mālu un maranta sakņu pulveri, kas saista mitrumu un neitralizē sviedru smaržu. Dezodoranta sastāvā esošā kokosriekstu eļļa ir antibakteriāla un novērš mikrobu izplatīšanos; Kakao sviests un bišu vasks kopj, aizsargā un mitrina ādu, un piparmētru ēteriskā eļļa saglabā svaigumu. Lietošana: ieziediet paduses 1-2 reizes dienā, no iepakojuma apakšas viegli pastumiet dezodorantu uz augšu. Uzglabāt produktu temperatūrā līdz 25°C.  

 

  Sastāvdaļas: Maranta Arundinacea Root powder, Organic Cocos Nucifera oil, Organic Theobroma Cacao seed butter, Bentonite, Cera Alba, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita oil, *Linalool, *Limonene. *Dabīgi atrodas ēteriskajās eļļās.