Ecosh ANTIOKSIDANTU KOMPLEKSS

Ecosh ANTIOKSIDANTU KOMPLEKSS

25.00

Antioksidantu komplekss ietver spēcīgus antioksidantu vitamīnus un minerālvielas, kuras ir labi lietot, īpaši pavasarī, rudenī un ziemā, lai aizsargātu imūnsistēmu.  A, C un E vitamīni un minerālvielas, piemēram, cinks un selēns, veicina normālu imūnsistēmas darbību, mazina nogurumu un spēku izsīkumu, kā arī uztur vispārējo enerģiju un vitalitāti.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 25 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4741609543067 ,

ANTI-OKSIDANTU KOMPLEKSS

Antioksidantu kompleksa produktā C vitamīns veicina normālu enerģijas apmaiņu un normālu nervu sistēmas darbību. Vīnogu kauliņu ekstraktam ir antioksidanta aizsardzība un tas atbalsta sirds un asinsvadu veselību.  E vitamīns un selēns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Cinks veicina veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu un normālu DNS sintēzi. A vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Antioksidanti, piemēram, A, C, E vitamīni un minerālvielas, piemēram, cinks un selēns, ir vielas, kas kavē un regulē brīvo radikāļu veidošanos. Visā ķermenī ir līdzsvars starp antioksidantiem un brīvajiem radikāļiem. Tomēr brīvie radikāļi kļūst bīstami, ja tiek izjaukts līdzsvars. Brīvo radikāļu pārsvaru izraisa piesārņots gaiss, tabakas dūmi, alkohols, vides toksīni, stress, infekcijas un hroniskas slimības, kancerogēnas vielas saturošas pārtikas un dažu medikamentu lietošana. Antioksidantu komplekss:

  • E vitamīns un selēns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa;
  • A vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību;
  • cinks veicina veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu;
  • C vitamīns veicina normālu enerģijas apmaiņu un normālu nervu sistēmas darbību;
  • Vīnogu kauliņu ekstraktam ir antioksidanta aizsardzība un tas atbalsta sirds un asinsvadu veselību.

 

SASTĀVDAĻAS: C vitamīns (kalcija L-askorbāts un L-askorbil-6-palmitāts), vīnogu kauliņu ekstrakts (Vitis vinifera ), E vitamīns ( D-α-tokoferilskābes sukcināts), luteīns, cinks (cinka diglicināts), A vitamīns (retinilpalmitāts ), selēns (L-selenmetionīns ), augu kapsulas (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 1-2 kapsulas dienā ar sabalansētu uzturu, kā ieteicis terapeits vai ārsts. Lietojiet kopā ar treknu ēdienu. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 2 kapsulas %NRV*
C vitamīns (kalcija L-askorbāt un L-askorbil-6-palmitāts) 500 mg 625%
Vīnogu kauliņu ekstrakts (Vitis vinifera) 300 mg
E vitamīns (D-α-tokoferilskābes sukcināts) 80 mg 666%
Luteīns 20 mg
Cinks (cinka diglicināts) 20 mg 200%
A vitamīns (retinilpalmitāts) 700 μg 87,5%
Selēns (L-selenometionīns)   150 μg 273%