Ecosh BOULARDII - 5 mljrd. kapsulas 90 gab. 45 g

Ecosh BOULARDII – 5 mljrd. kapsulas 90 gab. 45 g

29.00

Viena Saccharomyces Cerevisiae Boulardii 5 mljrd. kapsula ir aktīvs, raugam līdzīgs mikroorganisms, kas palīdz uzturēt gļotādas veselas un pasargātas no bojājumiem.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 29 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4741609571657 ,

BOULARDII

ražo sākotnējās gļotādu molekulas. Boulardii – rīkles, kuņģa un zarnu gļotādām, tīrs produkts un bez maltodekstrīna! Saccharomyces cerevisiae boulardii ir aktīvs, raugam līdzīgs mikroorganisms, kas iegūts no tropu augļu, piemēram, līčiju un mangostāna, mizām. Probiotikas Boulardii ražo poliamīnus spermīnu un spermidīnu, divas pamatā esošās gļotādas molekulas, kas palīdz uzturēt normālu gļotādu un aizsargā tās no bojājumiem. Zarnu anatomiskā uzbūve – normālai zarnu mikroflorai ir raksturīga anatomiska struktūra bioplēves veidā. Noderīgās baktērijas tur atrodas daudzos slāņos. Bioplēve nosedz zarnu gļotādu no iekšpuses, pasargājot to no dehidratācijas, ķīmiskas un fiziskas iedarbības, kā arī pret organismam kaitīgiem un svešiem mikroorganismiem un parazītiem, neļaujot toksīniem un alergēniem iekļūt caur zarnu gļotādu. Bioplēve ir primārā aizsardzības līnija pret infekcijām, tāpēc cilvēki ar traucētu mikrofloru ir vairāk uzņēmīgi pret infekcijas slimībām. SASTĀVDAĻAS: rīsu milti (apjoma palielinātājs), Saccharomyces cerevisiae boulardii, dārzeņu kapsula (glazūra pullulāns). 1 kapsula satur 250 mg boulardīda, 5 miljardus aktīvo cilmes šūnu. Aktīvās cilmes šūnas: CFU 5 X 10E9 (pieci miljardi aktīvo Boulardii cilmes šūnu vienā kapsulā). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 1 kapsula dienā, uzdzerot ūdeni un tieši pirms ēšanas. Boulardii var lietot arī tūlīt pēc pamošanās tukšā dūšā vai vakarā pirms gulētiešanas. Piemērots lietošanai antibiotiku kursa laikā un pēc tā. Nepārsniedziet ieteicamo devu.  Nelietojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam: Pa ceturtdaļai līdz pusei kapsulas dienā tukšā dūšā, uzdzerot pusglāzi silta ūdens tieši pirms ēšanas. Zīdaiņiem Boulardii pulveri var bērt mātes pienā. NB! Boulardii lietošanas laikā ir ieteicams samazināt vai pilnībā atteikties no cukura un rauga produktu patēriņa. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 45 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI 90 kapsulu burka: maza kaste ar 25 burciņām, liela kaste ar 50 burciņām 40 kapsulu burka: kaste ar 25 burciņām
Dienas deva satur 1 kapsula
Saccharomyces boulardii 250 mg
Aktīvās cilmes šūnas 5 miljardi