Ecosh C VITAMĪNS AR ACEROLU - Bioaktīvs 90 gab. 50 g

Ecosh C VITAMĪNS AR ACEROLU – Bioaktīvs 90 gab. 50 g

19.00

BIOAKTĪVAIS C VITAMĪNS, kas ir daudzās ūdenī šķīstošās formās un ātri nonāk organismā, efektīvi atbalsta organisma pretestību, sniedz enerģiju, atbaida nogurumu un ir svarīgs daudzu citu bioķīmisko reakciju norisei organismā.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 19 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4741609542107 ,

C VITAMĪNS + ACEROLA

veicina kolagēna veidošanos un normālu ādas, skrimšļu, kaulu, smaganu un asinsvadu darbību. C vitamīns arī mazina nogurumu un nespēku. Bioaktīvie C vitamīni kopā ar tumši sarkano skābo ķiršu Acerolu organismā uzsūcas daudzkārt labāk nekā parastās askorbīnskābes formas. Atšķirībā no C vitamīna skābes formā, Ecosh produktā esošās bioaktīvās formas organismam ir mīkstas un nekairina kuņģi vai citus iekšējos orgānus.  Turklāt organisms šīs formas spēj labāk uzglabāt virsnieru dziedzeros, aknās, plaušās, bet arī intersticiālajā šķidrumā. Acerola ķirši satur arī vitamīnus A, B1, B2, B3, kalciju, magniju, karotinoīdus un bioflavonoīdus. Arī C vitamīna askorbāta formas satur vērtīgas minerālvielas, piemēram, kalciju un magniju. Vitamīni un minerālvielas palīdz viens otram labāk uzsūkties vielmaiņā un pastiprina viens otra iedarbību.  Acerolas ķirši satur daudz antioksidantu un satur vairāk C vitamīna nekā citrusaugļi, upenes, mežrozīšu augļi un smiltsērkšķi. Piemēram, 100 g acerola satur aptuveni 1678 mg C vitamīna, bet citrons – 57 mg. Acerola sastāvā esošie antioksidanti palēnina cukura sadalīšanos, tāpēc tas palīdz novērst pēkšņas cukura līmeņa svārstības asinīs. Tomēr bioflavonoīdi saglabā maņu modrību. C vitamīns ir nepieciešams, lai palielinātu ķermeņa pretestību, mazinātu nogurumu un stresu. C vitamīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, normālu nervu sistēmas darbību un palielina dzelzs uzsūkšanos. Turklāt C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai kaulu, skrimšļu, asinsvadu, kapilāru, zobu, smaganu un ādas darbībai. Ecosh bioaktīvs C vitamīns:

  • liek labi justies,
  • dod enerģiju,
  • padara galvu skaidrāku,

  Bioaktīvā C vitamīna priekšrocības: 

  • satur lielu un nepieciešamu bioaktīvā c vitamīna daudzumu,
  • nav skābuma un ir maigs kuņģim,
  • augsta biopieejamība,
  • satur Acerola ķiršu augļu pulveri ar citiem vērtīgiem vitamīniem un minerālvielām,
  • labāka c vitamīna uzsūkšanās šūnās,
  • ilgāka c vitamīna uzglabāšana organismā L-askorbil-6-palmitāta dēļ.

SASTĀVDAĻAS: Acerola ķiršu pulveris (Malpighia emarginata), C vitamīns (magnija L-askorbāts), C vitamīns (kalcija L-askorbāts), C vitamīns (L-askorbil-6-palmitāts), augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 2 kapsulas katru dienu brokastīs un pusdienās, kā ieteicis terapeits vai ārsts.  Uzdzert ūdeni. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 2 kapsulas % NRV*
Acerola ķiršu pulveris (25% C vitamīna) 400 mg 500%
C vitamīns (magnija L-askorbāts) 200 mg 250%
C vitamīns (kalcija L-askorbāts) 200 mg 250%
C vitamīns (L-askorbil-6-palmitāts) 200 mg 250%

%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)