Ecosh DZELZS GLICINĀTS - BIOAKTĪVS 90 gab. 45 g

Ecosh DZELZS GLICINĀTS – BIOAKTĪVS 90 gab. 45 g

16.00

Dzelzs diglicināts kopā ar bioaktīvo C vitamīnu, kas veicina uzsūkšanos, veicina normālu sarkano asins šūnu un hemoglobīna veidošanos un skābekļa transportu organismā. Turklāt dzelzs palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 16 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4741609532313 ,

DZELZS DIGLICINĀTS

Dzelzs diglicināts kopā ar bioaktīvo C vitamīnu, kas veicina uzsūkšanos, veicina normālu sarkano asins šūnu un hemoglobīna veidošanos un skābekļa transportu organismā. Dzelzs arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Ecoch Ferroschel® dzelzs diglicināts ir spēcīgs dzelzs piedevas līdzeklis, ko ļoti labi panes kuņģa-zarnu trakts. Ecosh dzelzs ir drošs lietošanai grūtniecēm, sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pusaudžiem un pieaugušajiem. Atšķirībā no vairuma dzelzs uztura bagātinātāju, tas neizraisa aizcietējumus vai kuņģa kairinājumu. Dzelzs galvenā funkcija organismā ir skābekļa saistīšana ar plaušām un skābekļa transportēšana. Turklāt dzelzs ir iesaistīts daudzos enzīmos, kas cita starpā ir iesaistīti enerģijas ražošanā un imūnsistēmā. Dzelzs ir nepieciešams:

 • hematopoēzei, kur to izmanto hemo- un mioglobīna sintezēšanai. Dzelzs spēlē galveno lomu dzīvībai svarīgā skābekļa uzņemšanā un transportēšanā hemoglobīnā, t.i. tas ir iesaistīts skābekļa piegādē no plaušām uz audiem,
 • biomolekulu sastāvā, kas iesaistītas ATP (adenozīntrifosfāta, kas ir operatīvs enerģijas nesējs šūnās) ražošanā un palīdz neitralizēt svešķermeņus, kas nonākuši organismā, tādējādi palielinot izturību pret stresu un slimībām,
 • lai mazinātu nogurumu un nodrošinātu normālu ādas krāsu.

Pastāvīgs dzelzs deficīts ir visizplatītākais anēmijas cēlonis. Pārtikas sastāvs ietekmē dzelzs uzņemšanu ar uzturu. Uzņemšanas ātrums palielinās, ja ikdienas uzturā ir gaļa un/vai zivis, zaļie salāti un daudz C vitamīna. Dzelzs deficīts var rasties:

 • liela asins zuduma gadījumā,
 • grūtniecēm,
 • priekšlaicīgi dzimušiem vai bērniem ar zemu svaru,
 • zīdaiņiem un maziem bērniem,
 • pusaudzēm,
 • veģetāriešiem,
 • kuņģa-zarnu trakta traucējumu gadījumā
 • ja trūkst vitamīnu C, B12, B9.

Ieteicamā dzelzs dienas deva ir 10-15 mg, bet terapeitiskā un maksimālā deva dzelzs deficīta gadījumā ir 50 mg. Terapeitiskās devas nosaka ārsts vai terapeits.

6mēn.-5 gadi 6-9 gadi 10-13 gadi 14-17 gadi 18-45 gadi 46 + gadi Grūtnieces Māmiņas, kas baro bērnu ar krūti
SIEVIETES 8 mg 9 mg 11 mg 15 mg 15 mg 10 mg 15 mg 15 mg
VĪRIEŠI 8 mg 9 mg 11 mg 11 mg 10 mg 10 mg

SASTĀVDAĻAS: rīsu milti (apjoma palielinātājs), C vitamīns (L-askorbil-6-palmitāts), dzelzs (dzelzs diglicināts), augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 1 kapsula dienā 0,5 – 1 stundu pēc brokastīm, uzdzerot glāzi ūdens vai sulas, kā ieteicis terapeits vai ārsts Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai lietojat kādus medikamentus, konsultējieties ar savu ārstu vai terapeitu Nepārsniedziet ieteicamo devu. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 1 kapsula %NRV
C vitamīns (L-askorbil-6-palmitāts) 100 mg 125%
Dzelzs (dzelzs diglicināts) (Ferroschel®) 27 mg 193%

%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)