Ecosh ECOZYM PRIME - Gremošanas enzīmi 90 gab. 45 g

Ecosh ECOZYM PRIME – Gremošanas enzīmi 90 gab. 45 g

22.00

ECOZYM PRIME gremošanas enzīmi ar koenzīmu Q10, kas aizsargā šūnas un palielina enerģijas potenciālu. Ecozym PRIME gremošanas enzīmi atbalsta pārtikas sadalīšanos, vielmaiņu un palīdz līdzsvarot mikrofloru. Produktā esošie fermenti palīdz sagremot olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 22 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4741609561009 ,

ECOZYM PRIME

fermenti atbalsta gremošanas procesus un palielina enerģijas potenciālu. Palīdz sadalīt barības vielas.

Kas ir enzīmi jeb gremošanas fermenti?

Fermenti ir organismam nepieciešamie proteīni, kas palīdz sadalīt barības vielas un nodrošina, ka šūnām ir pietiekami ātrs vielmaiņas ātrums. Kā spēcīgs antioksidants koenzīms Q10 ubihinols palīdz uzturēt šūnas veselas un atbalsta normālu imūnsistēmas darbību.

Kāda ir atšķirība starp ubihinonu vai ubihinolu?

Abas koenzīma Q10 formas ir sastopamas dabā – gan pārtikā, gan cilvēkos. Lielākā daļa koenzīma Q10, ko mēs iegūstam ar pārtiku, ir ubihinons. Zarnu sieniņās un aknās ubihinons tiek pārveidots par ubihinolu, koenzīma Q10 aktīvo formu. Līdz pēdējiem gadiem lielākais izaicinājums uztura bagātinātāju ražotājiem bija atrast tehnoloģiju, kas spētu iekapsulēt aktīvo Q10, vienlaikus saglabājot tā aktīvo formu. Tagad šī forma ir izgudrota un iekļauta Ecosh produktā. Ubihinols ir īpaši nepieciešams, ja ir, piemēram, zarnu vai aknu darbības traucējumi un organisms nespēj pārvērst ubihinonu par ubihinolu.

Kāpēc gremošanas enzīmi ir svarīgi?

No enzīmiem ir atkarīgs sirds darbs, elpošana, domāšana, ķermeņa iekšējā līdzsvara un normāla svara uzturēšana u.cBez enzīmiem barības vielas nesadalās un neuzsūcas pat ar visracionālāko uzturu. Bez enzīmiem barības vielas neietilpst asinsritē, šūnās vai audos. Enzīmus iznīcina nepareizs dzīvesveids (smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana, pārēšanās, neveselīgs uzturvielu trūkums, kustību trūkums un zems tīra dzeramā ūdens patēriņš), stress, negatīvas emocijas un medikamentu lietošana. Tāpat arī veikalā piedāvātā ēšanai gatavā pārtika enzīmus nesatur, to uzskata par “mirušu” pārtiku. Enzīmi tiek iznīcināti, termiski apstrādājot produktus un pārtiku 48 grādu temperatūrā.

Kāpēc un kādā gadījumā jālieto enzīmu preparāti?

  • Lai atbalstītu gremošanu un mazinātu enzīmu deficītu,
  • Apstrādātu un termiski apstrādātu pārtikas produktu un diētu gadījumā,
  • Pārtikas nepanesības gadījumā, piemēram, laktoze pienā un lipeklis kviešos,
  • Ja nav svaigas un daudzveidīgas pārtikas,
  • Hroniska noguruma un izsīkuma gadījumā, jo stress iznīcina enzīmus,
  • Novecojot, jo jūsu zarnas vairs nespēj ražot vajadzīgo enzīmu daudzumu.

  SASTĀVDAĻAS: enzīmu maisījums: amilāze, proteāze, laktāze, lipāze, celulāze, apjoma palielinātājs: rīsu milti, koenzīms Q-10 (ubikonols), augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 3 kapsulas dienā, uzdzerot ūdeni, tieši pirms ēdienreizes. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu izcelsmes kapsulas, neto svars 45 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 3 kapsulas
Amilāze   17 000* u/g
Proteāze   4 300* u/g
Laktāze   2 900* u/g
Lipāze   700* u/g
Celulāze   150* u/g
Koenzīms Q10 (koenzīms ubihinols)   39,75 mg