Ecosh FOLIJSKĀBE – Bioaktīva

Ecosh FOLIJSKĀBE – Bioaktīva

12.00

Bioaktīvā folijskābe veicina normālu hematopoēzi, normālu homocisteīna vielmaiņu, psiholoģiskās funkcijas, normālu imūnsistēmu un mazina nogurumu un spēku izsīkumu.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 12 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4741609542817 ,

FOLISKĀBE

veicina normālu hematopoēzi, atbalsta psiholoģiskās funkcijas un normālu imūnsistēmas darbību. Turklāt folijskābe palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Folijskābe, kas pieder B vitamīnu grupai, darbojas sinerģijā ar citiem B vitamīniem, īpaši ar B12 vitamīnu. Lai gan folijskābe ir atrodama daudzos pārtikas produktos, tā tiek viegli izvadīta no organisma. Dažos avotos folijskābi uzskata arī par smadzeņu vitamīnu. Bioaktīvā folijskābe veicina:

  • normālai hematopoēzei
  • normālam homocisteīna metabolismam,
  • psiholoģiskajām funkcijām,
  • normālai imūnsistēmas un nervu sistēmas darbībai
  • noguruma un izsīkuma mazināšanai.

Lielāks folijskābes deficīta risks ir grūtniecēm, vecāka gadagājuma cilvēkiem, cilvēkiem, kas pārmērīgi lieto alkoholu, un cilvēkiem, kuri cieš no dažādām slimībām, noguruma un nespēka. SASTĀVDAĻAS: rīsu milti (apjoma palielinātājs), folijskābe (kalcija L-metilfolāts), augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: Nav LIETOŠANA:  Ieteicamā dienas deva ir 1 kapsula pamatēdienreizes laikā vai pēc ārsta un ārsta ieteikuma. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kas nepārsniedz 22°C un sargāt no tiešiem saules stariem PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60x60x110
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 1 kapsula %NRV*
Folijskābe (kalcija L-metilfolāts) 800 µg 400%
%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)