Ecosh MAGNIJA GLICINĀTS - bioaktīvs 90 gab. 45 g

Ecosh MAGNIJA GLICINĀTS – bioaktīvs 90 gab. 45 g

24.00

Magnijs veicina muskuļu relaksāciju un kaulu veidošanos, palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu, nodrošina labu miegu un atbalsta normālu nervu sistēmas, sirds muskuļa un asinsrites darbību. Magnija glicināts forma, kas īpaši labi uzsūcas mūsu ķermenī.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 24 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4741609532115 ,

MAGNIJA GLICINĀTS

kopā ar bioaktīviem vitamīniem, kas veicina uzsūkšanos, veicina netraucētu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Tāpat arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku Magnijs ir viens no svarīgākajiem mikroelementiem cilvēku organismā. Tīrais 18,7% M-pure™ un Ecosh Life magnijs, ko ASV ražo Kelatron Group, ir viens no vislabāk absorbējamiem un tīrākajiem magnijiem tirgū! Tas ir magnijs, kas organismā labi šķīst. Kelatron M-pure Magnijs ir izstrādāts tā, lai cilvēka ķermenim izveidotu stabilu un absorbējamu molekulu.  Ražotājs garantē minerāla tīrību, efektivitāti, biopieejamību un šķīdību.

Magnija nozīme

Lai magnijs funkcionētu, nepieciešami vairāk nekā 300 dažādi enzīmi, tas arī organismā regulē daudzus bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus. Apmēram 60% magnija organismā atrodas kaulos, kas veido noteiktu buferi magnija līmeņa uzturēšanai.

Magnijs ir nepieciešams:

 • normālai ogļhidrātu, tauku un aminoskābju metabolismam
 • sāļu sastāvā kaulaudu veidošanai un kalcija lomas veicināšanai cilvēka organismā (piem., kaulaudu attīstība, reģenerācija),
 • sirds muskuļa darbībai un asinsrites regulēšanai,
 • normālai nervu darbībai.

 

Saskaņā ar dažādiem salīdzinājumiem, citrāts, glikonāts un laktāts (glicināts) tiek uzskatīti par vislabāk uzsūcamiem un asimilējamiem magnija veidiem.  Pētījumi liecina, ka magnija glicināts kā viena no labāk uzsūcošajām formām ir piemērots cilvēkiem ar zarnu darbības traucējumiem, piemēram, caureju, vai pēc zarnu dekompresijas operācijas, jo tas labi uzsūcas no dažādām zarnu daļām. Lai gan magnija diglicināts uzsūcas arī pats, ir daži vitamīni, kas magnijam palīdz labāk uzsūkties. Magnija uzņemšanu veicina B grupas vitamīni, īpaši B6, kā arī C un D vitamīni. Minerālvielu uzsūkšanos veicina kalcijs, kālijs, nātrijs u.c. Tāpēc ir laba ideja produktu uzņemt ar pārtiku, lai visas pārējās nepieciešamās vielas būtu pieejamas. B-6 vitamīns palīdz noteikt, cik daudz magnija uzsūcas šūnās. 80% cilvēku ir magnija trūkums. Lai nodrošinātu labāku magnija uzsūkšanos, Ecosh Magnija glicinātam ir pievienotas tādas bioaktīvas vitamīnu formas kā piridoksīna hidrohlorīds (B6) un magnija L-askorbāts (C vitamīns). Magnija glicināts: Nodrošina labu miegu – atslābina muskuļus – palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu

 

Kāpēc bioaktīvās formas ir labas?

Bioaktīvās formas ir padarītas piemērotas organisma vielmaiņai, lai novārgušajam organismam nebūtu jātērē enerģija, lai pasīvo formu pārvērstu aktīvajā. SASTĀVDAĻAS: magnijs (magnija diglicināts), C vitamīns (magnija L-askorbāts), vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds), augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 3 magnija kapsulas dienā kopā ar ēdienu un glāzi ūdens vai pēc terapeita vai ārsta ieteikuma. Labākais laiks magnija uzņemšanai ir vakars. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Cik daudz magnija vajadzētu uzņemt cilvēkam dienā? :

 • 1-3 gadus veci: 80 mg/dienā
 • 4-8 gadus veci: 130 mg/dienā
 • 9-13 gadus veci: 240 mg/dienā
 • Pusaudži no 14 līdz 18 gadiem: zēniem 410 mg dienā, meitenēm 360 mg dienā
 • Pieaugušie 19+ vīrieši: 400-420 mg/dienā, sievietes 310-320 mg/dienā
 • Grūtnieces 350-360 mg/dienā
 • Māmiņas, kas baro bērnu ar krūti 310 – 320 mg/dienā

UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 3 kapsulas % NRV*
Magnijs (1500 mg magnija diglicināta) 270 mg 139%
C vitamīns (magnija L-askorbāts) 30 mg 37,5%
B6 vitamīns (piridoksīna hlorīds) 15 mg 1071%

%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)