Ecosh MINERALEX - okeāna dziļūdens minerāli 100 ml

Ecosh MINERALEX – okeāna dziļūdens minerāli 100 ml

19.00

MINERALEX dabiskā veidā satur vairāk nekā 70 minerālvielas un mikroelementus, no kuriem lielākajā koncentrācijā ir magnijs, nātrijs un kālijs. Šīs minerālvielas, kuras organisms labi uzsūcas un absorbē, palīdz uzturēt organismu sārmainu, nodrošina orgānu, audu un kaulu struktūru, piedalās ķermeņa šķidrumos un fermentos.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 19 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4741609533051 ,

MINERALEX makro un mikroelementi

nodrošina orgānu, audu un kaulu struktūru, uztur šūnu membrānu caurlaidību un palīdz uzturēt ķermeņa šķidrumus un audus sārmainus. Minerālu nozīmi mūsu organismam var salīdzināt ar dārgakmeņiem. Tie iedarbojas uz bioloģiskām funkcijām organismā, kuras nevar veikt vai aizstāt ne alternatīvā, ne klasiskā medicīna. Minerāli ir mūsu ķermeņa celtniecības bloki, un tie ir svarīgi kaulu, ķermeņa šķidrumu un enzīmu sastāvā. Bez minerālvielām ķermenis nevar funkcionēt. Minerālvielas:

 • satur daudz enzīmu un vitamīnu,
 • ir iesaistītas ļoti daudzās ķīmiskajās reakcijās organismā,
 • nodrošina orgānu sistēmas normālu darbību,
 • ir iesaistītas fizioloģisko funkciju regulēšanā,
 • rūpējas par vielmaiņas līdzsvaru.

Makro un mikroelementi nodrošina orgānu, audu un kaulu struktūru, uztur šūnu membrānu caurlaidību un palīdz uzturēt ķermeņa šķidrumus un audus sārmainus. Normālai ķermeņa darbībai nepieciešami 25 minerāli – septiņi no tiem ir galvenie makroelementi: kālijs, kalcijs, nātrijs, magnijs, sērs, hlors un fosfors. Šīs minerālvielas organismam nepieciešamas lielā daudzumā, vairāk nekā 0,1 g dienā. Ķermenim ir nepieciešami maz mikroelementu, tikai miligramos vai mikrogramos. Daži no tiem – jods, varš, cinks, hroms, selēns, mangāns un silīcijs – ir iekļauti vitāli svarīgo mikroelementu sarakstā. NB! 2,5 miljardi cilvēku visā pasaulē cieš no smaga vitamīnu un minerālvielu trūkuma. Pasaules Veselības organizācija un Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācija šo situāciju nosaukušas par “slēpto badu” (Hidden hunger). Kāpēc izvēlēties MINERALEX? MINERALEX satur 100% tīrus, dabiskus ūdens minerālus, kas ir koncentrēti un pakļauti virknei attīrošu filtrāciju un kvalitātes pārbaužu. Minerālu koncentrātam nav pievienotas ķīmiskas vielas vai citas piedevas. Ražotne, kas iegūst ookenivee minerālus, lepojas ar savu kvalitātes kontroli un rezultātiem, ko apliecina dažādi zinātniski pētījumi. MINERALEX sastāvā esošais jūras ūdens dabiski satur vairāk nekā 70 minerālus un mikroelementus, piemēram, magniju, nātriju, kāliju, kalciju, hloru, jodu, boru, dzelzi, cinku, selēnu, varu, molibdēnu, mangānu, hromu, sēru un daudzas citas organisma darbībai svarīgas minerālvielas, mikro un makroelementus. Šīs dabiskās un dabā sastopamās dziļūdens minerālvielas un mikroelementus organisms ļoti labi absorbē un asimilē. MINERALEX unikālais minerālu komplekss tiek iegūts 662 m dziļumā pie Taivānas austrumu krasta, un kvalitatīvu okeāna ūdeni nodrošina tieši šādi apstākļi:

 • tīrība
 • stabilitāte un zema temperatūra
 • barības vielu un minerālvielu bagātība
 • lietojamība

Kam nepieciešamas minerālvielas?

 • Vecāka gadagājuma cilvēkiem – stipri kauli, vesela sirds, enerģija un garīgā labklājība.
 • Pusmūža cilvēkiem – normāla holesterīna līmeņa robežām (augsts holesterīna līmenis ir iekaisuma un stresa indikators), asinsritei.
 • Pusaudžiem – aktīva dzīvesveida atbalstam – spēcīgam sirds muskulim, kauliem un netraucētai asins sūknēšanai visā ķermenī.
 • Bērniem – kaulu augšanai un to normālai attīstībai
 • Mātēm – spēcīgai imunitātei un augļa attīstībai nepieciešamajām vielām

NB! Pētījumi liecina, ka šķidrumu uzsūkšanās ātrums ir 6 reizes lielāks nekā tabletēm un kapsulām. SASTĀVDAĻAS: Okeāna dziļūdens minerāli: magnijs, nātrijs, kālijs un citas būtiskas minerālvielas. ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: Pievienojiet 1,5 vāciņus (7 ml) Mineralex 1,5 l ūdens. Puslitram ūdens pievienojiet 0,5 vāciņus Mineralex. Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 100 ml, koncentrētas minerālvielas, šķidrums. DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu. Garša ir neitrālākā, ja pievieno 1,5 l ūdens 1 vāciņu Mineralex koncentrāta. Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
PUDELES IZMĒRI 45 x 45 x 120 cm
IEPAKOJUMA VEIDI Kastē 8 vai 30 pudelītes
Dienas deva satur 7 ml % NRV*
Magnijs (okeāna dziļūdens) 311 mg 389%
Nātrijs (okeāna dziļūdens) 206 mg
Kālijs (okeāna dziļūdens) 73 mg 4%

%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)