Ecosh OOMEX - Omega 3 300 ml

Ecosh OOMEX – Omega 3 300 ml

29.00

OOMEX zivju eļļa, kas satur vienu no augstākajiem, bet optimālajiem EPA un DHA (omega 3) līmeņiem un ir bagātināta ar augu eļļām, palīdz uzturēt normālu ikdienas neaizvietojamo taukskābju līmeni organismā un atbalsta acu, sirds, nervu, smadzeņu, locītavu un imūnsistēmas darbību.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 29 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4741609545009 ,

OOOMEX Omega-3

palīdz uzturēt normālu ikdienas neaizvietojamo taukskābju līmeni un atbalsta optimālu acu, sirds, nervu, smadzeņu, locītavu un imūnsistēmas darbību.

Tīra un īpaši stabila Oomex dziļūdens zivju eļļa ir unikāla, jo:

 • ar jaunākajiem tīrīšanas līdzekļiem, izmantojot videi draudzīgas metodes, no Oomex eļļas ir noņemti visi atlikušie piesārņotāji,
 • mūsu zivju eļļas produktos analizēto piesārņotāju līmenis ir publiski pieejams,
 • Oomex pārsniedz starptautiskos normatīvos standartus,
 • starptautiskās preču zīmes “Pollutants? No thanks!” (“Piesārņotāji? Nē, paldies!”) produkts.

Oomex zivju eļļa ir attīrīta, koncentrēta, dezodorēta (lai novērstu specifisko zivju smaržu) un stabilizēta, izmantojot Polaris augsto tehnoloģiju iekārtas. STABILA Francijā ražotā zivju eļļa ir stabilāka nekā citas tirgū esošās Omega-3 eļļas: OOMEX stabilitāte = 2,7. Francijā ražotā zivju eļļa ir stabilāka par citām tirgū esošajām Omega-3 eļļām: standartizētajai eļļai pievienots 3000 ppm (3g/l) tokoferols / Rancimat testa vērtība ir balstīta uz ISO 6886 2015 standartiem. TĪRA Francijā ražotā zivju eļļa ir tīrāka nekā citas tirgū esošās Omega-3 eļļas:

Neatkarīgas laboratorijas veikto tīrības testu rezultāti:

NosaukumsVienībaDaudzums

Benso(a)pirēns ppb Max. 0.6
4 PAH* ppb Max. 3.0
Dioksīni WHO TEQ pg/g Max. 0.6
Dioksīni WHO TEQ pg/g Max. 1.2
Dioksīni (PCDD / F) + PCBs DL WHO TEQ pg/g Max. 1.5
PCB visi 209** ppm Max. 0.006
Arsēns (As) ppm Max. 0.006
Kadmijs (Cd) ppm Max. 0.003
Dzīvsudrabs (Hg) ppm Max. 0.003
Plii (Pb) ppm Max. 0.015
DDT (sum: o, p ‘+ p, p’) ppm Max. 0.003
DDT (sum: o, p ‘+ p, p’) ppm Max. 0.003
DDE p,p’ ppm Max. 0.003
HCB ppm Max. 0.003
Transtaukskābes % Max. 0.54
Oligomēri % Max. 0.6

Oomex EPA/DHA piesārņotāju vērtības, salīdzinot ar noteikumiem un standartiem

Oomex eļļu koncentrācija tiek ražota ar jaunākajām tehnoloģijām:

 • Īslaicīga augsta vakuuma eļļas destilācija: No 30% sākotnējās attiecības līdz 80% ultrakoncentrācijai.

Oomex omega 3 ir viens no īpašākajiem polinepiesātinātajiem un neaizstājamajiem taukiem, ko organisms nespēj ražot pats un kas jāuzņem kopā ar pārtiku. Mūsu ķermenis sastāv no aptuveni 3 miljardiem šūnu, kurām visām ir nepieciešamas sabalansētas taukskābes, lai tās normāli funkcionētu. Tam visvairāk nepieciešamas augstas kvalitātes taukskābes jeb tauki mūsu smadzenēs un šūnu membrānās. Omega 3 un omega 6 taukskābes ir katras mūsu šūnu membrānas sastāvdaļa, un attiecība 1:1 organismā jāuzskata par pieņemamu maksimālo līmeni, maksimālais pieļaujamais līmenis joprojām tiek uzskatīts par 5: 1 par labu omega 6. Pārāk augsts omega 6 līmenis veicina veselības problēmas un hroniskus iekaisumus. Ziemeļeiropā šī attiecība ir 12:1, Eiropā 15:1 un Amerikā 25:1. Patērējot augstas kvalitātes omega-3 bagātu zivju eļļu, šo attiecību var uzturēt optimālā līmenī.

Omega 3 ir pazīstama ar savu pozitīvo ietekmi uz

 • kardiovaskulāro sistēmu,
 • locītavām,
 • imunitāti,
 • smadzeņu darbība,
 • atmiņai
 • ādas un matu kvalitāti,
 • redzi un visa organisma attīstību.

Ecoshi Omega 3 produkts ar apelsīnu garšu ir izgatavots no augstas kvalitātes zivju eļļas, kas ir īpaši bagāta ar omega 3 taukskābēm EPA un DHA. Eļļu ražo no rūpīgi atlasītām īsa mūža dziļjūras zivīm, piemēram, sardīnēm, anšoviem un makrelēm, kas ir tīrākie omega 3 avoti jūrā. Eļļa savukārt tiek rafinēta, koncentrēta, dezodorēta un stabilizēta, izmantojot progresīvas augstās tehnoloģijas, padarot to par vienu no stabilākajām un tīrākajām omega-3 eļļām tirgū. Bojāšanos novērš un stabilitāti nodrošina dažādu tokoferolu un polifenoliem bagātais neapstrādātas, auksti spiestas olīveļļas maisījums ar ārstniecisku efektu. Polifenoli ir spēcīgi antioksidanti, kuriem piemīt daudzas labvēlīgas īpašības, kas pasargā gan zivju eļļu, gan organismu no oksidēšanās. Apelsīnu eļļa piešķir smaržu un garšu.

Ecosh apelsīnu un augsta EPA/DHA līmeņa Omega 3 dziļjūras zivju eļļa:

 • palīdz uzturēt normālu triglicerīdu (omega taukskābju) līmeni
 • veicina normālu sirdsdarbību
 • palīdz uzturēt asinsspiedienu normālā līmenī
 • palīdz uzturēt normālu redzi
 • D3 vitamīns palīdz uzturēt normālu kaulu struktūru, zobu veselību un muskuļu darbību.

  SASTĀVDAĻAS: zivju eļļa (anšovi, skumbrijas, sardīnes, MCT kokosriekstu eļļa, E vitamīns – tokoferoli kā antioksidants), auksti spiesta olīveļļa (antioksidants), aromatizētāji (apelsīns), D3 vitamīns (holekalciferols). ALERGĒNI: zivju eļļa LIETOŠANA: vidēja izmēra pieaugušajam 1 ēdamkarote eļļas dienā. (Ķermeņa svaru reiziniet ar 0,15. Piemēram, ķermeņa svaram 80 kg, 12 ml jeb 1 ēdamkarote eļļas dienā, 60 kg 9 ml, t.i, trīs ceturtdaļas ēdamkarotes eļļas dienā, 100 kg, 15 ml, t.i, pusotra karote eļļas dienā). NB! Nelietojiet zivju eļļu, ja jums ir alerģija pret zivīm. Ja lietojat asins šķidrinātājus un citas zāles, grūtniecības un zīdīšanas laikā, konsultējieties ar ārstu vai terapeitu. Nelietojiet eļļu divas nedēļas pirms operācijas vai dzemdībām. Nepārsniedziet ieteicamo devu.NB! Lietošanas laikā svarīgi izvairīties no pudeles saskares ar mutes un mēles gļotādām!Lietojiet produktu, ielejot to mērtraukā vai karotē. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Ir svarīgi ēst daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. UZGLABĀŠANA: Atvērto pudeli uzglabāt ledusskapī. Neatvērto pudeli uzglabāt tumsā, sausā vietā istabas temperatūrā vai ledusskapī. Izlietot 45 dienu laikā. PRODUKTA DAUDZUMS: 300 ml DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0.47 kg
PUDELES IZMĒRI 60 x 60 x 160 cm
IEPAKOJUMA VEIDI Kastē 6 pudelītes
Dienas deva satur 12 ml % NRV*
Olīveļļa (omega-9 oleīnskābe) 3240 mg
Omega-3 taukskābes 2592 mg
no tiem C20: 5 (EPA) 1728 mg
no tiem C22:6 (EPA) 864 mg
D3 vitamīns (holekalciferols) 1200 IU 600%

%NRV* – ieteicamās dienas devas procentuālais daudzums pieaugušajiem. (NRV – Nutrient Reference Value)