Ecosh PIENEŅU SAKŅU EKSTRAKTS 90 gab. 45 g

Ecosh PIENEŅU SAKŅU EKSTRAKTS 90 gab. 45 g

19.00

Igaunijas tautas medicīnā vairākiem nosaukumiem apzīmētā pienene palīdz attīrīt organismu, tonizējoši iedarbojas uz aknām un stimulē gremošanu, sniedz lielisku atbalstu vielmaiņai.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 19 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4741609525506 ,

PIENEŅU SAKŅU EKSTRAKTS

palīdz attīrīt organismu un atbalsta organisma dabiskās aizsargspējas. Pienene jau sen ir novērtēta tās lieliskās ārstnieciskās iedarbības dēļ. Tā ir dabas patiesās izturības simbols. Pienenes botāniskais nosaukums “Taraxacum officinale” runā pats par sevi. Vārds “Taraxacum” nāk no grieķu valodas un nozīmē “pretiekaisuma līdzeklis”, un “officinale” attiecas uz ārstniecības auga vispārpieņemto nosaukumu. Tāpat kā bērnus saucam dažādos vārdos, arī pienenei ir doti citi dažādi nosaukumi, piemēram, cūkpiene utt. Latviešu tautas medicīnā pieneni dēvē par dzīvības eliksīru, jo tā attīra organismu no toksīniem un negatīvajām enerģijām. Attīrošās iedarbības dēļ pieneni sauc arī par asins attīrītāju, aknu regulatoru un noguruma noņēmēju. Pienenē esošās rūgtvielas ir ārkārtīgi noderīgas organismam, stimulējot kuņģa un gremošanas dziedzeru darbību, tādējādi veicinot pārtikas sagremošanu. Pienene ar savu uzturvielu bagātību pārspēj ikvienu dārzeni. Augs satur, piemēram, dažādas organismam nepieciešamās skābes (piemēram, aminoskābes un taukskābes), cukurus (piemēram, inulīns – inulīna sadalīšanās zarnās rada fruktozi, kas ir saldākais dabiskais cukurs), minerālvielas, piemēram, dzelzi, cinku , boru, kalciju, silīciju, īpaši kāliju un vitamīnus A, B, C un D. Saknēs ir daudz labvēlīgu vielu, kurām ir vispārēji organismu stiprinoša iedarbība, piemēram, 10% glikozīds taraksacīns, līdz 15% olbaltumvielas, inulīns, rūgtvielas, nepiesātinātās skābes. Pienene ir:

  • organisma attīrīšana, aknu tonizēšana
  • gremošanas stimulēšana, vielmaiņas normalizēšana

SASTĀVDAĻAS: pienenes sakņu (Taraxacum officinale) pulvera 4:1 ekstrakts, pienenes sakņu (Taraxacum officinale) drogas, augu kapsula (glazūra pullulāns). ALERGĒNI: nav LIETOŠANA: 2 kapsulas dienā, uzdzerot ūdeni, kā ieteicis terapeits vai ārsts. Iziet kā kursu. UZGLABĀŠANA: Uzglabāt produktu sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 22°C, un sargāt no tiešiem saules stariem. PRODUKTA DAUDZUMS: 90 augu kapsulas, neto svars 50 g DERĪGUMA TERMIŅŠ: Skatīt iepakojumu Prece ražota saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas EU 852/2004 prasībām, starptautisko pārtikas drošības standartu ISO 22000: 2018 un HACCP principiem.

SVARS 0,2 kg
BURCIŅAS IZMĒRI 60 x 60 x 110 cm
IEPAKOJUMA VEIDI kastē 25 vai 50 iepakojumi
Dienas deva satur 2 kapsulas
Pieneņu saknes (Taraxacum officinale) pulveris 4:1 ekstrakts 500 mg
Pieneņu saknes (Taraxacum officinale) 500 mg