Elastīgais pārsējs elkonim XS (Modelis 101)

Elastīgais pārsējs elkonim XS (Modelis 101)

6.29

Elastīgais pārsējs Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai elkoņa locītavā.

 • Pārsējs efektīvi atslogo locītavu un mazina dažādu iekaisumu (reimatisma, artrīta), kā arī sasitumu vai sastiepumu radītas sāpes.
 • Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no elkoņa locītavas traumas palielinātas slodzes gadījumā.
 • Pārsēja iekšējais slānis nodrošina mikromasāžu, veicinot asins cirkulāciju un mazinot tūsku.

Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu un komfortu pat ilgstoši to nēsājot.

 • Mazgājiet pārsēju ar ziepēm un siltu ūdeni temperatūrā, kas nepārsniedz + 35 ° C.
 • Mazgāšanas un skalošanas laikā pārsēju neberziet un negrieziet.
 • Pārsēju nav ieteicams gludināt.
 • Sastāvs: Kokvilna 62%, poliamīds 10%, latekss 28%.

Ieteicamais uzglabāšanas laiks: 1 gads. Derīguma termiņš: 5 gadi no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma. IZMĒRUS SKATĪT ZEMĀK REDZAMAJĀ TABULĀ

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 6 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4752231004451 ,

Elastīgais pārsējs elkonim – izmēru tabula

elkona-parsejs-izmeru-tabula Jau vairāk nekā 50 gadus Lauma Medical ir pazīstama gan farmaceitiem, gan patērētājiem Baltijas valstīs un Austrumeiropā. Lauma Medical ir nozīmīgs plaša medicīnas izstrādājumu klāsta ražotājs:

 • augstas elastības elastīgie pārsēji,
 • elastīgās jostas,
 • locītavu pārsēji,
 • izstrādājumi sievietēm pirms un pēcdzemdību periodā 
 • kompresijas garās zeķes.

Šie produkti ir pazīstami ar savu izcilo kvalitāti. Lauma Medical izstrādājumos atļauts izmantot tikai atlasītus un sertificētus materiālus, galvenokārt organisko kokvilnu un vilnu. Pateicoties lielajai pieredzei medicīnas produktu ražošanā un atbilstībai labākās prakses rekomendācijām un klientu prasībām, kā arī moderno tehnoloģiju izmantošanai, Lauma Medical produkti ir kļuvuši par tirgus līderiem savā produktu grupā Baltijā, kā arī tādās valstīs kā Krievija, Ukraina, Kazahstāna, Gruzija. Uzņēmums AS Lauma iepriekš bija zināms kā lielākais tekstilizstrādājumu ražotājs Baltijas valstīs. AS Lauma tika dibināta 1965. gadā un tajās pašās telpās turpinās vairāk nekā pirms 45 gadiem uzsāktā elastīgo pārsēju un jostu ražošana. Šie divi pionieri ir mūsdienu produktu priekšteči un nozares pamatlicēji. Pagājušā gadsimta 70. gados, kad Latvija bija Padomju Savienības sastāvā, šādus produktus sāka centralizēti izstrādāt vadošajos medicīnas institūtos un tikai pēc tam tie tika ieviesti ražošanā. Ražošanas iekārtas tika projektētas kopā ar iekārtu projektēšanas inženieriem. AS Lauma meitasuzņēmums SIA Lauma Fabrics dibināts 2005. gada nogalē un medicīnas preces tika prezentētas ar zīmolu Lauma Medical.

 1. Zīmola Lauma Medical koncepcija un logotips tika izstrādāti 2006. gadā un uzsākta tā reģistrācijas procedūra lielākajos tirgos.
 2. Lauma Medical sāka savu produkciju pārdot Kazahstānā, Moldovā, Vācijā un citās valstīs, tādējādi palielinot pārdošanas apjomu un reklamējot produktus.
 3. Zīmols Lauma Medical ir uzņēmuma Lauma Fabrics īpašums, kas ir mantojis tehnoloģijas un pieredzi ražošanas procesos tekstilizstrādājumos, tajā skaitā arī medicīnas izstrādājumos, kas tiek piedāvāti gan Eiropas, gan NVS valstu tirgos.
 4. Pēdējos gados ir izstrādātas vairākas jaunas medicīnas preces noteiktu veselības problēmu profilaksei un ārstēšanai.

Izstrādājot dažādus pārsējus un saites, tiek ņemti vērā veselības aprūpes speciālistu un pacientu ieteikumi, kā arī piemērotākā dizaina un materiālu izvēle, kas pamatojas zināšanās par jaunām terapijām, tirgus tendencēm un klientu vajadzībām. 2016. gadā Lauma Medical ieguva jaunu zīmolu un līdz ar to paplašina savu klāstu, piedāvājot kompresijas izstrādājumus: zeķubikses, garās zeķes, pusgarās zeķes, piedurknes, profilaktiskās pretemboliju zeķes un zeķes diabētiķiem. Kompresijas zeķes ir pieejamas dažādās kompresijas klasēs. Medifum Group OÜ ir Lauma Medical produktu tālākpārdevējs Latvijā.