ĶERMEŅA PUTAS Lavanda & Greipfrūts & Rozmarīns
-21%

ĶERMEŅA PUTAS Lavanda & Greipfrūts & Rozmarīns

14.90

Ķermeņa balzams ar dzīvīgu smaržu un maigu tekstūru, kas dziļi mitrina ādu, padarot to mīkstu un zīdainu lietošanai. Ķermeņa putas ir bagātas ar nerafinētu šī sviestu, kokosriekstu taukiem, kakao sviestu, E vitamīnu un citām augu eļļām, kas stimulē kapilāro cirkulāciju, uzlabo ādas elastību un tekstūru, mazina dažādas ādas problēmas, mazina apsārtumu un lobīšanos. Ķermeņa putās esošā vīnogu kauliņu eļļa savelk un tonizē ādu. HOIA ķermeņa putas ir lieliski ķermeņa balzami, kas ir īpaši ar to, ka nesatur ne pilītes ūdens. Ķermeņa putu sastāvā ir 100% rūpīgi atlasīti augu krēmi un eļļas, kas saputojas vieglās un gaisīgās putās, kas ātri iesūcas ādā. 200 ml Lietošana: Uzklājiet uz ādas atbilstošu putu daudzumu un iemasējiet, līdz uzsūcas. Sargāt no tiešiem saules stariem un temperatūrā līdz +25°C.  

 

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 15 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4744738010103 ,

Ķermeņa balzams ar svaigu lavandas & greipfrūta & rozmarīna smaržu un maigu tekstūru, kas dziļi mitrina ādu, padarot to mīkstu un zīdainu lietošanai. Ķermeņa putas ir bagātas ar nerafinētu šī sviestu, kokosriekstu taukiem, kakao sviestu, E vitamīnu un citām augu eļļām, kas stimulē kapilāro cirkulāciju, uzlabo ādas elastību un tekstūru, mazina dažādas ādas problēmas, mazina apsārtumu un lobīšanos. Ķermeņa putās esošā vīnogu kauliņu eļļa savelk un tonizē ādu. HOIA ķermeņa putas ir lieliski ķermeņa balzami, kas ir īpaši ar to, ka nesatur ne pilītes ūdens. Ķermeņa putu sastāvā ir 100% rūpīgi atlasīti augu krēmi un eļļas, kas saputojas vieglās un gaisīgās putās, kas ātri iesūcas ādā. 200 ml Lietošana: Uzklājiet uz ādas atbilstošu putu daudzumu un iemasējiet, līdz uzsūcas. Sargāt no tiešiem saules stariem un temperatūrā līdz +25°C. Lavandas & Greipfrūta & Rozmarīna ķermeņa putu sastāvā esošais nerafinēts šī sviests tiek saukts arī par Āfrikas zeltu, vairāk par to lasiet ŠEIT.

Sastāvdaļas:

Organic Butyrospermun Parkii (šī sviests) seed butter, Organic Cocos nucifera (kokosriekstu eļļa) oil, Organic Theobroma Cacao (kakao sviests) seed butter, Carthamus tinctorius (saflors) oil, Organic Camelina Sativa (kaņepju sēklas) seed oil, Vitis Vinifera (vīnogu sēklas) seed oil, Citrus Paradisi (greipfrūts) oil, Lavandula Angustifolia (lavanda) oil, Rosemarinus Officinalis Leaf (rozmarīns) oil, Tocopherol (E-vitamīns).