Mirdzoša ķermeņa eļļa 50 ml
-40%

Mirdzoša ķermeņa eļļa 50 ml

9.60

 width= 50 ml Dzirkstošā ķermeņa eļļa ir vērtīgu augu eļļu komplekss, kas uzklājot ātri iesūcas ādā, piešķir ādai vieglu sejas krāsu un tajā esošās mirdzošās daļiņas atstāj ādu skaisti mirdzošu. Ķermeņa eļļa satur neaizvietojamās (Omega) taukskābes, kas palīdz efektīvi mitrināt, mīkstina un uzturēt ādu veselīgu, cīnās ar sausu ādu, zvīņošanos, apsārtumu un citām ādas problēmām. Maigā aromāta ķermeņa eļļa satur dabisku saules aizsardzību (novērtēts ar SPF 20), baro ādu ar beta-karotīnu un vitamīniem, kā arī aizsargā to no novecošanās un saules kaitīgās ietekmes. Ķermeņa eļļa ir bagātināta ar argana eļļu un E vitamīnu, kas palīdz uzlabot striju izskatu, uzlabo ādas tekstūru, elastību un sejas krāsu. Produktā esošā ģerānijas ēteriskā eļļa palīdz cīnīties ar celulītu un burkānu eļļa palēnina priekšlaicīgu ādas novecošanos. Mirdzošās daļiņas ir minerālas un nepiesārņo vidi. Lietošana: Atbilstošu eļļas daudzumu iemasējiet ādā, līdz tā iesūcas. Sargājiet produktu no tiešiem saules stariem un uzturiet temperatūrā zem +25°C. PIRMS LIETOŠANAS UZMANĪGI SAKRATIET PUDELI! Mirdzošā ķermeņa eļļa satur: Aveņu sēklu eļļa –tai ir dabīgs SPF saturs, kas novērtēts ar 28-50. Aveņu sēklu eļļa ātri uzsūcas un palīdz cīnīties ar novecošanos, tā ir bagāta ar neaizvietojamām taukskābēm, kas palīdz cīnīties ar ekzēmu, psoriāzi un citiem ādas bojājumiem. Aveņu sēklu eļļa uzlabo ādas elastību un palēnina tās priekšlaicīgu novecošanos. Eļļa satur ārkārtīgi daudz E vitamīna, kas padara to par spēcīgu antioksidantu. Organiskā argāna eļļa – palēnina novecošanos, uzlabo ādas tekstūru, elastību un sejas krāsu, savelk ādu, palīdz uzturēt ādas mitruma līdzsvaru; atjauno ādas šūnas, aizsargā pret brīvajiem radikāļiem, apkārtējās vides kaitīgo ietekmi un UV stariem. Kviešu dīgstu eļļaPalīdz novērst strijas, uzlabo asinsriti un palīdz atjaunot ādas šūnas, kuras ir bojātas saules vai citu ārējo faktoru ietekmē. Arī lielisks antioksidants, kas arī aizsargā pret UV stariem. Burkānu eļļa – Lielisks ādas toniks, kas piedod vieglu sejas toni un paildzina iedegumu. Burkānu eļļa satur beta-karotīnu un daudzus vitamīnus, kas īpaši efektīvi kavē ādas novecošanos. Piparmētru ēteriskā eļļa –atvēsina un atsvaidzina. Ģerānijas ēteriskā eļļa –  atjauno ādu pēc apdegšanas, novērš vēža šūnu veidošanos. Tā patīkamais aromāts uzlabo garastāvokli, nomierina un mazina stresu. 100 ml Mirdzošo ķermeņa eļļu varat iegūt ŠEIT

Nav noliktavā

Dzirkstošā ķermeņa eļļa ir vērtīgu augu eļļu komplekss, kas uzklājot ātri iesūcas ādā, piešķir ādai vieglu sejas krāsu un tajā esošās mirdzošās daļiņas atstāj ādu skaisti mirdzošu. Ķermeņa eļļa satur neaizvietojamās (Omega) taukskābes, kas palīdz efektīvi mitrināt, mīkstina un uzturēt ādu veselīgu, cīnās ar sausu ādu, zvīņošanos, apsārtumu un citām ādas problēmām. Maigā aromāta ķermeņa eļļa satur dabisku saules aizsardzību (novērtēts ar SPF 20), baro ādu ar beta-karotīnu un vitamīniem, kā arī aizsargā to no novecošanās un saules kaitīgās ietekmes. Mirdzošā ķermeņa eļļa ir bagātināta ar argana eļļu un E vitamīnu, kas palīdz uzlabot striju izskatu, uzlabo ādas tekstūru, elastību un sejas krāsu. Produktā esošā ģerānijas ēteriskā eļļa palīdz cīnīties ar celulītu un burkānu eļļa palēnina priekšlaicīgu ādas novecošanos. Mirdzošās daļiņas ir minerālas un nepiesārņo vidi. Lietošana: Atbilstošu eļļas daudzumu iemasējiet ādā, līdz tā iesūcas. Sargājiet produktu no tiešiem saules stariem un uzturiet temperatūrā zem +25°C.

Mirdzošā ķermeņa eļļa satur:

Aveņu sēklu eļļa –tai ir dabīgs SPF saturs, kas novērtēts ar 28-50. Aveņu sēklu eļļa ātri uzsūcas un palīdz cīnīties ar novecošanos, tā ir bagāta ar neaizvietojamām taukskābēm, kas palīdz cīnīties ar ekzēmu, psoriāzi un citiem ādas bojājumiem. Aveņu sēklu eļļa uzlabo ādas elastību un palēnina tās priekšlaicīgu novecošanos. Eļļa satur ārkārtīgi daudz E vitamīna, kas padara to par spēcīgu antioksidantu. Organiskā argāna eļļa – palēnina novecošanos, uzlabo ādas tekstūru, elastību un sejas krāsu, savelk ādu, palīdz uzturēt ādas mitruma līdzsvaru; atjauno ādas šūnas, aizsargā pret brīvajiem radikāļiem, apkārtējās vides kaitīgo ietekmi un UV stariem. Kviešu dīgstu eļļaPalīdz novērst strijas, uzlabo asinsriti un palīdz atjaunot ādas šūnas, kuras ir bojātas saules vai citu ārējo faktoru ietekmē. Arī lielisks antioksidants, kas arī aizsargā pret UV stariem. Burkānu eļļa – Lielisks ādas toniks, kas piedod vieglu sejas toni un paildzina iedegumu. Burkānu eļļa satur beta-karotīnu un daudzus vitamīnus, kas īpaši efektīvi kavē ādas novecošanos. Piparmētru ēteriskā eļļa –atvēsina un atsvaidzina. Ģerānijas ēteriskā eļļa –  atjauno ādu pēc apdegšanas, novērš vēža šūnu veidošanos. Tā patīkamais aromāts uzlabo garastāvokli, nomierina un mazina stresu.

Atsauksmes:

Aerosols, kas burtiski padara jūs par princesi! Iesaku visām sievietēm! Āda spīd un rodas ļoti salda sajūta 🙂 Man patīk jūsu produkti! Ja vēlies ķermeņa eļļu bez mirdzuma, ļoti piemērota ir HOIA Sauļošanās eļļa kuru varat atrast ŠEIT.   Sastāvdaļas: Rubus Idaeus Seed Oil (aveņu sēklu eļļa), Helianthus Annuus Seed Oil (Saulespuķu sēklu eļļa burkānu eļļā), Argania Spinosa Kernel Oil (argana eļļa) , Triticum Vulgare Germ Oil (kviešu asnu eļļa), Tocopherol (E vitamīns),Beta-Carotene (beta karotīns), Mentha Piperita Oil (piparmētru eļļa), Pelargonium Graveolens Flower Oil (ģerānijas ēteriskā eļļa), *Citronellol, *Geraniol, *Linalool, *Limonene, Mica, **Tin Dioxide, **Titanium Dioxide, **Synthetic Flourphlogopite, **CL 77491 (Iron Oxide). *Satur dabiskas ēterisko eļļu sastāvdaļas./ Natural components of essential oils. **Vizlas minerālviela bez plastmasas./ Plastic-free mineral components of Mica.