Organiskais alvejas ūdens 100 ml
-40%

Organiskais alvejas ūdens 100 ml

9.60

Arbūzu aerosols tiek iegūts, destilējot svaigu arbūzu tā, lai tas saglabātu šūnu šķidrumu, kas ir pilns ar dzīvā auga spēku. Šūnu ūdens ir ārkārtīgi bagāts ar minerālvielām, fitosterīniem, antioksidantiem un citiem dabīgiem augu savienojumiem, kas palīdz saglabāt ādu maigu un veselīgu. HOIA alvejas ūdens ir organisks, vegānisks, videi draudzīgs un bez konservantiem. Alvejas ūdens ir patiesi universāls un daudzfunkcionāls produkts, kas piemērots visiem ādas tipiem un tam ir ārkārtīgi plašs pielietojuma klāsts. ĶERMENIS UN SEJA Alvejai ir dziļi mitrinošs efekts, to var izsmidzināt gan uz sejas, gan uz ķermeņa. Alvejas ūdens ne tikai mitrina ādu, bet arī veicina nelielu ādas traumu sadzīšanu, mazina kairinājumu un diskomfortu, kas rodas pēc skūšanās, mazina apdegumus, mīkstina un padara ādu maigāku. Alveja mazina arī ekzēmu, psoriāzi, pinnes, dažādus izsitumus un nelielas traumas. Produkts ātri iesūcas un nekavējoties atsvaidzina ādu, neatstāj lipīgu sajūtu. MATIEM Alvejas ūdeni var izsmidzināt arī uz matiem, tas stimulē matu augšanu, uzlabo matu stāvokli, mazina kairinātu galvas ādu un palīdz mitrināt un mīkstināt matus. RĒTU KOPŠANAI Alvejas ūdens uzlabo striju un grūtniecības rētu (arī vecāku rētu) izskatu, izsmidziniet vai uzklājiet ar alvejas ūdenī piesūcinātu vates plāksnīti tieši uz rētas. Lai iegūtu labākus rezultātus, lietojiet regulāri (1-2 reizes dienā). PĒC SKŪŠANĀS Alvejas ūdens mitrina, nomierina un atsvaidzina ādu pēc skūšanās, tāpēc tas ir piemērots arī vīriešiem pēc skūšanās. Izsmidziniet tieši uz tikko skūtas sejas vai papliķējiet seju ar samitrinātu dvieli. KĀ SEJAS TONIKU Alvejas ūdeni var lietot arī sejas tonika vai sejas ūdens vietā, tas atsvaidzina, mitrina un nomierina ādu, piemērots arī pusaudžiem un ādai ar pūtītēm. Lietošana: Izsmidziniet tieši uz matiem vai ādas; vai vispirms uz vates plāksnītes un tad uzklājiet uz sejas. Sargāt no tiešiem saules stariem un temperatūrā līdz +25°C. Ieva: “Ļoti jauks aizvietotājs sejas ūdenim, īpaši vasaras karstajā laikā (pudeli glabāju ledusskapī). Pateicoties aerosola pudelītei, to ir viegli uzklāt, izsmidzinu tieši uz sejas, tāpēc izmantoju ievērojami mazāk vates plāksnīšu.”

Ieva S.: “Ļoti jauks mitrinātājs. Vakarā pēc sejas mazgāšanas izsmidziniet uz sejas un vairs nav nepieciešams mitrināt. Ļoti piemērots kombinētai ādai. Noņem niezi pēc sejas tīrīšanas un nomierina acis. Mans pēdējā laika mīļākais produkts! :)”  

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 10 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4744738010738 , , ,

Arbūzu aerosols tiek iegūts, destilējot svaigu arbūzu tā, lai tas saglabātu šūnu šķidrumu, kas ir pilns ar dzīvā auga spēku. Šūnu ūdens ir ārkārtīgi bagāts ar minerālvielām, fitosterīniem, antioksidantiem un citiem dabīgiem augu savienojumiem, kas palīdz saglabāt ādu maigu un veselīgu. HOIA alvejas ūdens ir organisks, vegānisks, videi draudzīgs un bez konservantiem. Alvejas ūdens ir patiesi universāls un daudzfunkcionāls produkts, kas piemērots visiem ādas tipiem, tam ir ārkārtīgi plašs pielietojuma klāsts. ĶERMENIS UN SEJA Alvejai ir dziļi mitrinošs efekts, to var izsmidzināt gan uz sejas, gan uz ķermeņa. Alvejas ūdens ne tikai mitrina ādu, bet arī veicina nelielu ādas traumu sadzīšanu, mazina kairinājumu un diskomfortu, kas rodas pēc skūšanās, mazina apdegumus, mīkstina un padara ādu maigāku. Alveja mazina arī ekzēmu, psoriāzi, pinnes, dažādus izsitumus un nelielas traumas. Produkts ātri iesūcas un nekavējoties atsvaidzina ādu, neatstāj lipīgu sajūtu. MATIEM Alvejas ūdeni var izsmidzināt arī uz matiem, tas stimulē matu augšanu, uzlabo matu stāvokli, mazina kairinātu galvas ādu un palīdz mitrināt un mīkstināt matus. RĒTU KOPŠANAI Alvejas ūdens uzlabo striju un grūtniecības rētu (arī vecāku rētu) izskatu, izsmidziniet vai uzklājiet ar alvejas ūdenī piesūcinātu vates plāksnīti tieši uz rētas. Lai iegūtu labākus rezultātus, lietojiet regulāri (1-2 reizes dienā). PĒC SKŪŠANĀS Alvejas ūdens mitrina, nomierina un atsvaidzina ādu pēc skūšanās, tāpēc tas ir piemērots arī vīriešiem pēc skūšanās. Izsmidziniet tieši uz tikko skūtas sejas vai papliķējiet seju ar samitrinātu dvieli. KĀ SEJAS TONIKU Alvejas ūdeni var lietot arī sejas tonika vai sejas ūdens vietā, tas atsvaidzina, mitrina un nomierina ādu, piemērots arī pusaudžiem un ādai ar pūtītēm. Lietošana: Izsmidziniet tieši uz matiem vai ādas; vai vispirms uz vates plāksnītes un tad uzklājiet uz sejas. Sargāt no tiešiem saules stariem un temperatūrā līdz +25°C.   Sastāvdaļas: Aloe Barbadensis Leaf Destillate Water