Piksters bambusa zobu birstes 8 gab. (jaukts iepakojums)

Piksters bambusa zobu birstes 8 gab. (jaukts iepakojums)

6.50

Bambusa zobu birstes. Piemērotas lietošanai:

  • starp zobiem,
  • implantiem,
  • tiltiņiem,
  • zobu kronīšiem,
  • ar skavām un breketēm.

Iepakojums ir pilnībā bioloģiski noārdāms un kompostējams, un tas ir izgatavots no pārstrādāta kartona un uz sojas bāzes veidotas tintes.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 7 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 9336628004177 , ,

Piksters bambusa zobu birstes

Piksters Bamboo starpzobu birstīšu rokturis ir izgatavots no moso bambusa, kas ir ātri atjaunojošs un 100% bioloģiski noārdāms un kompostējams materiāls, kam ir dabiska pretmikrobu iedarbība.

  • Moso bambuss nav iekļauts pandu ēdienkartē.
  • Bioplastmasas pārklājumi uz birstēm ir izgatavoti no kukurūzas cietes.
  • Ir izmantoti tieši tādas pašas kvalitātes sariņi kā standarta Piksters starpzobu birstei.
  • Produkts ir 97% bioloģiski noārdāms.

Tāpat arī iepakojums ir pilnībā bioloģiski noārdāms un kompostējams, un tas ir izgatavots no pārstrādāta kartona un uz sojas bāzes veidotas tintes. Bambusa starpzobu birstei nedrīkst ļaut izmirkt ūdenī, jo tas ilgtermiņā samazinās savienojumu starp birstīti un kātu un var salūzt! Tīrot starp zobiem: Ievietojiet suku starp zobiem pie smaganu līnijas un viegli pagrieziet. Tas atvieglo piekļuvi un pagarina birstes kalpošanas laiku. Nespiediet birsti ar spēku šaurās spraugās. Gludi pārvietojiet otu uz priekšu un atpakaļ, lai noņemtu pārklājumu, tostarp pārtikas atliekas. Tīrot apakšējos zobus, birste jātur nelielā leņķī no apakšas uz augšu, savukārt augšējo zobu karti tīrot no augšas uz leju. Piekļūšanu aizmugurējiem zobiem atvieglo birstes galviņas saliekšana, bet neliecies taisnā leņķī! Ortodontiskajām ierīcēm: Starpzobu birstes ir īpaši ieteicamas zobu spraugu un ortodontisko stiepļu loku tīrīšanai un lielākām starpzobu telpām. Tīrīšana jāveic ar vieglām kustībām uz iekšpusi un ārpusi, izvairoties no pārmērīga spiediena uz stieples loku. Izvēlieties zobu birstes izmēru atbilstoši tīrāmo spraugu izmēram. Implantu protēzēm: Izmantojiet starpzobu birsti, lai notīrītu implantus un uz tiem balstītās protēžu pamatnes. Uzmanīgi novietojiet birsti starp diviem implantiem un notīriet ar vieglām kustībām no iekšpuses uz ārpusi. Tiltiņiem: Izmantojiet zobu birsti, kas piemērota tiltiņu zonai. Tīrīšanai ievietojiet starpzobu birsti uz vaiga un mēles pusē. Kā izvēlēties zobu birste: Tiek izgatavotas ļoti dažādas dažādu formu un izmēru zobu birstes, lai apmierinātu dažādas pacientu vajadzības. Galvenais kritērijs, kas jāpatur prātā, izvēloties starpzobu birsti, ir starpzobu atstarpju platums: ārkārtīgi svarīgi ir izvairīties no pārāk platas birstītes iegrūšanas šaurā spraugā. Turklāt jāņem vērā ortodontiskās ierīces, protēzes, tilti, smaganu kontrakcijas un citi īpaši apstākļi. Tāpēc zobārstam vispirms būtu jāizlemj par piemērotu starpzobu birsti, jo viņš varēs izvēlēties tieši jūsu formai un situācijai piemērotāko līdzekli. Ļoti svarīgas ir arī regulāra birstes maiņa. Kvalitatīva starpzobu birste ar antibakteriāliem sariem kalpo ilgāk, nezaudējot savas labās īpašības visa tās mūža garumā.