PINNA virsmu dezinfekcijas līdzeklis 5 L

PINNA virsmu dezinfekcijas līdzeklis 5 L

34.50

100% Igaunijas produkts, izgatavots no Igaunijā audzētiem āboliem. Virsmas dezinfekcijas līdzeklis “PINNA” ir Igaunijā ražots augstas veiktspējas dezinfekcijas līdzeklis uz etanola bāzes. PINNA smarža ir izstrādāta, lai būtu maiga. Papildus 100% antibakteriālajai un pretvīrusu iedarbībai SURFACE dezinfekcijas līdzeklis pēc nožūšanas uz virsmām neatstāj slāņus – virsmas nepaliek slidenas vai lipīgas, virsmas paliek normālas. Piegādes laiks: 1-3 darba dienas! Gatavs nosūtīšanai! PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:  width= Ražots Igaunijā;  width= Ābolu smarža;

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 35 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4742024610051 ,

Virsmu dezinfekcijas līdzeklis ir lietošanai gatavs ātras iedarbības šķīdums uz etanola bāzes (biocīds) virsmu dezinfekcijai.

Izmantošana Virsmu dezinfekcijas līdzekli var izmantot virsmu higiēniskai antiseptiskai dezinfekcijai.
Produkta īpašības Virsmas dezinfekcijas līdzeklis ir spirta bāzes virsmas antiseptisks līdzeklis intensīvai profesionālai lietošanai un vidusmēra patērētāja lietošanai. Produkts satur etanolu, kas ir efektīvs pret lielu skaitu mikrobu. Pateicoties šķidrumam līdzīgajai konsistencei, antiseptiskais līdzeklis ir virsmas žāvēšanas līdzeklis, kas ir efektīvs un viegli iztvaikojošs un neatstāj virsmai mehāniskus bojājumus.
Lietošanas instrukcijas                                          Ja virsma ir redzami netīra vai nepieciešama procedūrai, pirms antiseptiska dezinfekcijas līdzekļa lietošanas virsmu nomazgājiet un nosusiniet.                                          Virsmas antiseptiķi medicīniskām procedūrām: Turiet virsmu samitrinātu trīs minūtes. Izmantojiet higiēniskās antiseptiķa tehnikas un procedūras.
Sastāvs Etanols                             70% Ūdens                                  30%
Produkta pH 6,5 (neitrāls)
Uzglabāšana. Uzglabāt temperatūrā līdz +5-25°C. Derīguma termiņš 3 gadi no izgatavošanas datuma. Pēc atvēršanas iepakojums jāizlieto sešu mēnešu laikā.