Probiotikas universāls tīrīšanas un mazgāšanas līdzeklis (koncentrāts), 0,5l, Pro&Bio©

Probiotikas universāls tīrīšanas un mazgāšanas līdzeklis (koncentrāts), 0,5l, Pro&Bio©

15.99

Jaudīgs, efektīvs, koncentrēts tīrīšanas līdzeklis ar labvēlīgām probiotiskām baktērijām dažādu virsmu (mēbeļu, sienu, grīdu, automašīnu salonu) ikdienas kopšanai. Pēc tīrīšanas probiotisko baktēriju labvēlīgā iedarbība pret netīrumiem un nepatīkamām smakām saglabājas vismaz 72 stundas. Pateicoties produkta lietošanai, samazinās patogēno baktēriju skaits. Vai meklējat ērti lietojamu universālu tīrīšanas līdzekli pudelē ar izsmidzinātāju?

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 16 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4745010062940 ,

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

  • Ekoloģisks un alerģijas neizraisošs produkts (bez alergēniem)
  • Nevainojama ikdienas tīrība (līdz pat mikroskopiskai 3D tīrīšanai).
  • Nepatīkamo smaku likvidēšana (likvidē nepatīkamās smakas un novērš to rašanos).
  • Veido dzīves vidi ar veselību veicinošu mikrofloru;
  • Tas samazina mitruma līmeni mitrās telpās, tādējādi samazinot pelējuma augšanas un izplatīšanās risku, kā arī sēnīšu infekciju daudzumu ieelpotajā gaisā.
  • Veiksmīgi kavē nagu sēnītes izplatīšanos.
  • Izmantojot PIP tīrīšanas līdzekļus, starp katru tīrīšanas sesiju var ievērot līdz pat 3 dienu intervālu, kas ir daudz ilgāk nekā izmantojot jebkuru citu tīrīšanas līdzekli.

 

LIETOŠANA: Pirms lietošanas labi sakratiet. Ikdienas tīrīšanai šķīdumam izmantojiet izsmidzināšanas pudeli. Sagatavojiet šķīdumu atkarībā no netīrības pakāpes. Uzklājiet šķīdumu uz virsmas, izmantojot mopu, drānu vai pudeli ar izsmidzinātāju. Ja tas ir stipri netīrs, ļaujiet šķīdumam iedarboties dažas minūtes, bet neļaujiet līdzeklim nožūt. Izmantojot smidzināšanas pudeli: Pievienojiet 20-40 ml koncentrāta 600 ml-1 l silta ūdens. Izmantojot lupatu un spaini: Pievienojiet 40-60 ml koncentrāta 6-8 l silta ūdens. NB! Šķīdumu izlietot 5 dienu laikā, pēc tam mazinās baktēriju labvēlīgā iedarbība, lai gan saglabājas šķīduma mazgāšanas īpašības.   UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA: Uzglabājiet koncentrātu prom no tiešiem saules stariem temperatūrā no 10 °C līdz 30 °C. Šim produktam nav zināmu risku. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.