Probiotiskais universālais tīrīšanas un mazgāšanas līdzeklis, 5l, Pro&Bio©

Probiotiskais universālais tīrīšanas un mazgāšanas līdzeklis, 5l, Pro&Bio©

60.00

Jaudīgs, efektīvs, koncentrēts tīrīšanas līdzeklis ar labvēlīgām probiotiskām baktērijām visu mazgājamo virsmu (mēbeļu, sienu, grīdu, galdu, auto sēdekļu) ikdienas kopšanai. Pēc tīrīšanas probiotisko baktēriju labvēlīgā iedarbība pret netīrumiem un nepatīkamām smakām saglabājas vismaz 72 stundas. Pateicoties produkta lietošanai, samazinās patogēno baktēriju skaits.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 60 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4745090630374 ,

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS: Ekoloģisks un nealerģisks produkts (bez alerģijām); Drošs cilvēkiem; Drošs dažādiem virsmu pārklājumiem; Veido dzīves vidi ar veselīgu mikrofloru; Samazina mitruma līmeni mitrās telpās, tādējādi samazinot pelējuma augšanas un izplatīšanās risku un sēnīšu augšanu ieelpotajā gaisā. LIETOŠANA: Pirms lietošanas labi sakratiet. Izsmidziniet produktu uz tīrāmās virsmas vai uz mikrošķiedras drānas. Ja netīrumi ir stipri, ļaujiet tīrīšanas līdzeklim iesūkties netīrumos, bet neļaujiet tiem pilnībā nožūt. Ja nepieciešams, apstrādājiet virsmu mehāniski. Notīriet netīrumus ar mitru mikrošķiedras drānu vai papīru. UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA: Uzglabājiet koncentrātu prom no tiešiem saules stariem, temperatūrā no 10 °C līdz 30 °C. Šim produktam nav zināmu risku. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.   PĒTĪJUMI:

  1. Kā probiotiskais universālais tīrīšanas līdzeklis novērš Escherichia coli baktēriju augšanu un izplatīšanos??
  2. probiotiskais universālais tīrīšanas un mazgāšanas līdzeklis un super tīrīšanas līdzeklis novērš listeriju veidošanos?