Probiotisks roku gēls, 500 ml, Pro&Bio©

Probiotisks roku gēls, 500 ml, Pro&Bio©

12.00

PRO & BIO Life probiotiskā roku želeja ir maigas iedarbības un nodrošina ideāli un ilgstoši tīras rokas. Spirtu saturošais gēls ir apvienots ar probiotiskām baktērijām. Alkohols attīra ādu, un, to pakļaujot mitrumam, aktivizējas labvēlīgās probiotiskās baktērijas, kas ātri vairojas, nosedz rokas ādu, aizsargā roku līdz 8 stundām un veido veselīgu mikrofloru uz ādas. Gēls kopj, mitrina un atsvaidzina ādu, attīra to, neizmantojot ūdeni, un padara rokas patīkami maigas. Produkts nesausina ādu un neizraisa alerģiskas reakcijas.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

 width= Nesausina ādu;  width= Aizsargā rokas līdz pat 8 stundām;  width= Padara rokas maigas, elastīgas un atsvaidzina ādu.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 12 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4745090630176 ,

 width= PRO & BIO Life probiotisko roku želeju klāsts ir maigas iedarbības un nodrošina nevainojamu un ilgstošu roku tīrību. Spirtu saturošais gēls ir apvienots ar probiotiskām baktērijām. Alkohols attīra ādu, un, to pakļaujot mitrumam, aktivizējas labvēlīgās probiotiskās baktērijas, kas ātri vairojas, nosedz rokas ādu, aizsargā roku līdz 8 stundām un veido veselīgu mikrofloru uz ādas. Gēls kopj, mitrina un atsvaidzina ādu, attīra to, neizmantojot ūdeni, un padara rokas patīkami maigas. Produkts nesausina ādu un neizraisa alerģiskas reakcijas.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

 width= Nesausina ādu;  width= Aizsargā rokas līdz pat 8 stundām;  width= Padara rokas maigas, elastīgas un atsvaidzina ādu.

LIETOŠANA:

Uzklājiet nelielu daudzumu želejas uz plaukstas un uzklājiet uz roku ādas, ļaujiet nožūt.  Lietot bez salvetēm, bez ūdens un ziepēm.

UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA:

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Sargāt no aizdegšanās avotiem. Norīšanas gadījumā meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt produkta iepakojumu vai etiķeti. Pirms lietošanas sakratīt. Uzglabāt temperatūrā no 10 °C līdz 45 °C. Sargāt no tiešiem saules stariem.

SASTĀVDAĻAS:

Probiotiskās baktērijas, denāta alkohols, ūdens, izopropilspirts, trietanolamīns, akrilātu/C10-30-alkilakrilakrilāta šķērspolimērs, smaržvielas, Cl 42051.   Derīguma termiņš: 5 gadi