Siekalu parauga antigēnu ātrais tests - pildspalvveida - Rapid Response
-16%

Siekalu parauga antigēnu ātrais tests – pildspalvveida – Rapid Response

7.50

TIKAI PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI Pirmais pasaulē uz siekalām balstīts antigēna ātrais tests, kuram nav nepieciešama spļaušana! Siekalu paraugs, kas ņemts tieši no mutes, ir ārkārtīgi ērts un ātrs veids, kā uzzināt, kā tālāk rīkoties, ja ir aizdomas par koronavīrusa infekciju.

 • Jums nav jātērē laiks testa komplekta uzstādīšanai un apgrūtinošo piederumu apstrādei.
 • Ātrās pārbaudes pildspalvā ir viss nepieciešamais – varat ērti veikt testu jebkurā situācijā.

Ātrās pārbaudes pildspalvveida pilnšļirces sūklim līdzīgais gals savāc pietiekamu daudzumu siekalu tieši no mutes 2 minūšu laikā. Testa rezultāti ir nolasāmi jau pēc 15 minūtēm.

 • Jutīgums = 90%
 • Specifika = 97%
 • Tests ir paredzēts tikai profesionālai lietošanai.

NB! Negatīvs testa rezultāts pilnībā neizslēdz SARS-CoV-2 infekcijas iespējamību. Ja ir aizdomas par simptomiem, ieteicams veikt papildu pārbaudi. Sazinieties ar savu ģimenes ārstu.

Nav noliktavā

SKU: rapidresponse1 Kategorijas:

Siekalu parauga antigēnu ātrais tests – pildspalvveida – Rapid Response

Pasaulē pirmais uz siekalām balstīts antigēnu ātrais tests, kam nav nepieciešama spļaušana! Siekalu paraugs, kas ņemts tieši no mutes, ir ārkārtīgi ērts un ātrs veids, kā uzzināt, kā tālāk rīkoties, ja ir aizdomas par koronavīrusa infekciju. Veiciet testu jebkurā vietā!

 • Jums nav jātērē laiks testa komplekta uzstādīšanai un apgrūtinošo piederumu apstrādei.
 • Ātrās pārbaudes pildspalvā ir viss nepieciešamais – varat ērti veikt testu jebkurā situācijā.

Pirmā un vienīgā ātrās pārbaudes pildspalva pasaulē.

Ātrās pārbaudes pildspalvveida pilnšļirces sūklim līdzīgais gals savāc pietiekamu daudzumu siekalu tieši no mutes 2 minūšu laikā. Jūs arī izvairīsieties no neērtajiem paraudziņiem ar vates kociņu, uz kuras balstās daudzi citi deguna un rīkles testi. Testa rezultāti ir nolasāmi jau pēc 15 minūtēm.

 • Jutīgums = 90%
 • Specifika = 97%
 • Tests ir paredzēts tikai profesionālai lietošanai.

NB! Negatīvs testa rezultāts pilnībā neizslēdz SARS-CoV-2 infekcijas iespējamību. Ja ir aizdomas par simptomiem, ieteicams veikt papildu pārbaudi. Sazinieties ar savu ģimenes ārstu.

Ātrās pārbaudes pildspalvas darbības princips:

Rapid Response® COVID-19 antigēna ātrais tests (siekalas) ir in vitro imūntests, kas nosaka SARS-CoV-2 vīrusa nukleoproteīna antigēna klātbūtni siekalās, vizuāli interpretējot parauga krāsas izmaiņas. Rapid Response® COVID-19 antigēnu ātrās noteikšanas komplekts (siekalas) vizuāli interpretē SARS-CoV-2 vīrusa antigēna krāsas izmaiņas. Anti-SARS-CoV-2 antivielas tiek imobilizētas nitrocelulozes membrānas testa vietā. Anti-SARS-CoV-2 antivielas tiek konjugētas uz krāsvielu daļiņām, kas imobilizētas uz konjugācijas spilventiņa. Pacienta paraugu pievieno ekstrakcijas buferšķīdumam, kura sastāvs ir optimāls SARS-CoV-2 antigēnu izolēšanai no parauga. Testa laikā siekalās esošie antigēni tiek izlaisti ekstrakcijas buferšķīdumā, kas ir atsevišķi iepakots testa komplektā. Ekstrahētie antigēni saistās ar anti-SARS-CoV-2 antivielām, kuras savukārt saistās ar krāsvielu daļiņām. Paraugs pārvietojas kapilāri pa testa strēmeli un reaģē ar vielām uz membrānas, kuras laikā anti-SARS-CoV-2 antivielas aiztur testa zonā izveidoto kompleksu. Atlikušās krāsas daļiņas tiek savāktas iekšējās kontroles zonā. Krāsaina līnija testa zonā norāda uz pozitīvu SARS-CoV-2 vīrusa antigēnu rezultātu, bet negatīva līnija norāda uz negatīvu rezultātu. Krāsainā līnija kontroles zonā ir procedūras kvalitātes kontrole, kas apliecina, ka ar siekalu savākšanas pildspalvu tika paņemts pietiekams parauga daudzums un testa membrāna darbojās pareizi.

Testa procedūra:

Pārliecinieties, vai testa sastāvdaļas ir istabas temperatūrā (18 ~ 30℃). ātrā testa pildspalvas instrukcija

 1. Izņemiet no iepakojuma siekalu savākšanas pildspalvu un vāciņu, kurā ir ekstrakcijas buferis. Atzīmējiet pacienta informāciju uz pildspalvveida pilnšļirces. Lai iegūtu labākos rezultātus, analīze jāveic divu stundu laikā.
 2. Atklepo balsi tīru. Pēc tam četras reizes dziļi klepojiet, turot muti ciet.
 3. Noņemiet plastmasas aizsargu no pildspalvveida ierīces gala.
 4. Ielieciet pildspalvveida ierīci mutē virs mēles. Turiet to 2 minūtes.
 5. Izņemiet siekalu savācēju-pildspalvu no pacienta mutes. Turiet pildspalvveida ierīci vertikāli un ievietojiet to ekstrakcijas bufera vāciņā. Nospiediet uz leju, lai saplēstu ekstrakcijas bufera vāciņa aizsardzību. Pēc tam buferšķīdums sajaucas ar paraugu.
 6. Iedarbiniet taimeri, tiklīdz esat nolauzis aizsargbufera vāciņu. Nolasiet rezultātus 15 minūtēs.

Rezultāta nolasīšana:

testa-pildspalvas-rezultāti

 1. POZITĪVS: Uz membrānas parādās divas krāsainas līnijas. Viena līnija parādās kontroles apgabalā (C), bet otra – testa zonā (T).
 2. NEGATĪVS: Kontrolzonā (C) uz membrānas parādās tikai viena līnija: Pārbaudes zonā (T) nav redzama krāsaina līnija.
 3. NEDERĪGS: Nav kontroles līnijas. Testi, kas noteikto rezultātu nolasīšanas laikā nerada kontroles līniju, ir nederīgi. Pārskatiet procedūras prasības un veiciet jaunu testu. Ja problēma joprojām pastāv, nekavējoties pārtrauciet lietot komplektu un sazinieties ar vietējo izplatītāju.

PIEZĪME:

 1. Atkarībā no daļiņu koncentrācijas paraugā, krāsainās līnijas intensitāte testa zonā (T) var atšķirties. Tāpēc jebkuras krāsainas līnijas parādīšanās ar iespējamu nokrāsu jāuzskata par pozitīvu rezultātu. Šis ir kvalitatīvs tests, kas neļauj kvantitatīvi noteikt daļiņu koncentrāciju paraugā.
 2. Nepietiekams izlases lielums, nepareizas procedūras un novecojuši testi ir visiespējamākie nederīga rezultāta iemesli.

Piesardzības pasākumi: Tests ir paredzēts tikai profesionālai lietošanai. Pirms testa veikšanas izlasiet produkta rokasgrāmatu. Rūpīgi ievērojiet procedūras norādījumus. Neizmantojiet testa komplektu pēc derīguma termiņa beigām. Neēdiet, nedzeriet, nesmēķējiet, netīriet zobus un nekošļājiet košļāt 30 minūtes pirms siekalu savākšanas. Testa komplekts satur dzīvnieku izcelsmes vielas, kuras jāuzskata par bioloģiski bīstamām. Testa piederumi ir iepakoti folijas iesaiņojumā, kas pasargā tos no mitruma. Pirms testa veikšanas rūpīgi pārbaudiet piederumu iepakojumu. Neizmantojiet testa piederumus, kuru iepakojumā ir caurumi vai kas nav pilnībā noslēgti. Ja tests netiek pareizi uzglabāts, reaģenti vai citi piederumi var sniegt nepatiesu rezultātu. Neizmantojiet ekstrakcijas buferi, kura krāsa ir nevienmērīga vai duļķains. Tos var izraisīt mikrobu piesārņojums. Visi pacientu paraugi ir jāapstrādā kā bioloģiski bīstami atkritumi un jāiznīcina saskaņā ar vietējām prasībām. Pirms testēšanas visi paraugi ir rūpīgi jāsamaisa, lai pārliecinātos, ka paraugs ir piemērots testēšanai. Pirms testēšanas testa aprīkojumam un reaģentiem jābūt istabas temperatūrā. Nepareiza temperatūra samazina analīzes jutīgumu. Neprecīza vai nepietiekama paraugu ņemšana, uzglabāšana un transportēšana var izraisīt nepareizus testa rezultātus. Izvairieties no ekstrakcijas bufera saskares ar ādu. Ja jums ir aizdomas par SARS-CoV-2 infekciju, pamatojoties uz jūsu veselības aprūpes speciālista ieteiktajiem klīniskajiem un epidemioloģiskajiem noteikšanas kritērijiem, ievērojiet pareizas infekcijas savākšanas drošības vadlīnijas un nosūtiet paraugus uz slimnīcu pārbaudei. Tālāk minētās procedūras nav ieteicamas, izņemot BSL3 laboratorijas apstākļos un izmantojot BSL3 metodes: 1) vīrusa izolēšana kultivētās šūnās, 2) savākto vīrusu daļiņu primārā raksturošana SARS-CoV-2 kultivētajos paraugos. Uzglabājiet Rapid Response® COVID-19 antigēnu ātrās pārbaudes komplektu 2~30 ℃ temperatūrā. NESASALDĒT. Testa sastāvdaļas ir stabilas un lietojamas līdz derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma.