Skūšanās putas

Skūšanās putas

12.90

60 ml Skūšanās putas ir svaiga aromāta maigas putas, kas padara skūšanos par ērtu un patīkamu nodarbi. Putas efektīvi attīra sejas ādu, tām piemīt nomierinoša un pretkairinājuma iedarbība un palīdz novērst ar skūšanos saistīto diskomfortu un apsārtumu. Putas var izmantot arī kā ikdienas tīrīšanas līdzekli. Lietošana: Pirms skūšanās uzklājiet putas uz mitras un tīras ādas, noskujiet un rūpīgi noskalojiet. Lai iegūtu vismaigāko ādu, pēc skūšanās uzklājiet uz ādas HOIA Aftesrshave-sejas putas.

 

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 13 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 05.06.2023 SKU: 4744738010851 ,

Skūšanās putas ir svaiga aromāta maigas putas, kas padara skūšanos par ērtu un patīkamu nodarbi. Putas efektīvi attīra sejas ādu, tām piemīt nomierinoša un pretkairinājuma iedarbība un palīdz novērst ar skūšanos saistīto diskomfortu un apsārtumu. Putas var izmantot arī kā ikdienas tīrīšanas līdzekli. Lietošana: Pirms skūšanās uzklājiet putas uz mitras un tīras ādas, noskujiet un rūpīgi noskalojiet. Lai iegūtu vismaigāko ādu, pēc skūšanās uzklājiet uz ādas pēcskūšanās krēmu.

  Sastāvdaļas: Aqua, *Aloe Barbadensis Leaf extract, Glycerin, Coco glucoside, Sodium cocoamphoacetate, Xanthan gum, *Hippophae Rhamnoides Kernel extract, Mentha Piperita Leaf oil, Lavandula Angustifolia Leaf oil, Tanacetum Annuum Flower oil, Melaleuca Alternifolia Leaf oil, Benzyl Alcohol, Dehydro Acetic Acid, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Quillaja saponiaria, Sodium Bicabonate, **Linalool, **Limonene, **Geraniol. *No bioloģiskās lauksaimniecības. **Dabiskās ēterisko eļļu sastāvdaļas.