Trauku mazgāšanas līdzeklis, 500ml, Pro&Bio©

Trauku mazgāšanas līdzeklis, 500ml, Pro&Bio©

9.99

PRO & BIO Life trauku mazgāšanas šķidrums ir bagātināts ar efektīvām probiotiskām baktērijām un radīts no dabīgām sastāvdaļām. Probiotiskais trauku mazgāšanas līdzeklis ir maigs, bet spēcīgs un noņem netīrumus no ļoti taukainām virsmām. Lieliski mazgāšanas rezultāti tiek garantēti arī aukstā un cietā ūdenī. Pēc mazgāšanas trauki un stikli paliek spīdīgi. Satur arī roku saudzējošas un mīkstinošas sastāvdaļas. Piemērots lietošanai mājsaimniecībā, pārtikas rūpniecībā, veselības aprūpē un bērnu iestādēs. Trauku mazgāšanas līdzeklis ir videi draudzīgs un bioloģiski noārdāms.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

 width= Uztur notekcaurules tīras un bez smakas;  width= Efektīvi noņem taukus;  width= Nesausina rokas;  width= Bioloģiski noārdāms.

Iegādājieties šo produktu tagad un nopelniet 10 Punktus!
PAREDZAMAIS PIEGĀDES DATUMS: 10.06.2023 SKU: 4745090630251 ,

 width= PRO & BIO Life trauku mazgāšanas šķidrums ir bagātināts ar efektīvām probiotiskām baktērijām un radīts no dabīgām sastāvdaļām. Probiotiskais trauku mazgāšanas līdzeklis ir maigs, bet spēcīgs un noņem netīrumus no ļoti taukainām virsmām. Lieliski mazgāšanas rezultāti tiek garantēti arī aukstā un cietā ūdenī. Pēc mazgāšanas trauki un stikli paliek spīdīgi. Satur arī roku saudzējošas un mīkstinošas sastāvdaļas. Piemērots lietošanai mājsaimniecībā, pārtikas rūpniecībā, veselības aprūpē un bērnu iestādēs. Trauku mazgāšanas līdzeklis ir videi draudzīgs un bioloģiski noārdāms.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

 width= Uztur notekcaurules tīras un bez smakas;  width= Efektīvi noņem taukus;  width= Nesausina rokas;  width= Bioloģiski noārdāms.

LIETOŠANA:

Lai lietotu kā koncentrātu, uzlejiet nelielu daudzumu (+/- 5 ml) uz sūkļa vai trauku mazgāšanas lupatiņas, nomazgājiet traukus un noskalojiet ar ūdeni.

UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA:

Pirms lietošanas sakratīt. Uzglabāt temperatūrā no 10 °C līdz 45 °C. Sargāt no tiešiem saules stariem. Ja norīts vai nokļūst acīs, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt produkta iepakojumu vai etiķeti. Informācija par toksicitāti: 16662.

SASTĀVDAĻAS:

Bacillus Ferment; 5-15% anionic surfactants; <5% non-ionic surfactants; preservatives (phenoxyethanol); perfumes; linalool; d-Limonene.   Derīguma termiņš: 5 gadi