Privātuma politika - Medifum

Medifum.lv e-veikalu pārvalda Medifum Group OÜ. Galvenā darbība ir mazumtirdzniecība internetā. Šī interneta veikala medifum.lv mērķis ir iepazīstināt un pārdot medicīnas preces un to piederumus.

Mēs apstrādājam personas datus saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR, ES 2016/679) un Latvijas Republikas tiesību aktiem. Mūsu privātuma politikā ir paskaidrots, kā un kāpēc mēs apkopojam un apstrādājam personas datu informāciju.

Kādu personas datu informāciju mēs apkopojam?

Apmeklējot vietni medifum.lv, personas datu informācija netiek vākta. Jums ir iespēja brīvprātīgi iesniegt personisku informāciju, brīvprātīgi pievienojoties adresātu sarakstam vai veicot pasūtījumu. Jums tiks lūgts:

 • vārds
 • e-pasta adrese
 • telefona numurs

Kāpēc mēs ievācam un apstrādājam personas datus?

Mēs ievācam un apstrādājam personas datus šādiem mērķiem:

 • lai nosūtītu atbildes uz Jūsu jautājumiem
 • lai nosūtītu jaunumvēstules.
 • lai izpildītu pasūtījumus, ko esat veicis mūsu mājas lapā.

Sīkdatnes un pikseļi

Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts lietotāja ierīcē, kas apmeklējot vietni un ļauj atcerēties lietotāja preferences, piemēram, fonta lielumu, saziņas valodu, informāciju par ierīci, apmeklējumu statistiku utt.

Visas pārlūkprogrammas pēc noklusējuma ir iestatītas pieņemt sīkdatnes, taču pārlūkprogrammas iestatījumus parasti var mainīt, lai pilnībā noraidītu sīkdatnes, bloķētu trešo pušu sīkdatnes vai paziņotu lietotājam par katru nosūtīto sīkdatni.

Šī vietne uz Jūsu datoriem un mobilajām ierīcēm nosūta nelielus failus (“sīkdatnes”), kas ir nepieciešami, lai šī vietne varētu darboties un apkopot anonīmus tīmekļa analīzes datus.

Pikseļu tagi ir nelieli tīmekļa vietnes koda fragmenti, kas ļauj tīmekļa vietnēm nolasīt un ievietot sīkdatnes. Tie tiek aktivizēti, kad lietotājs atver e-pasta vēstuli vai pieslēdzas vietnei, kas pēc tam lejupielādē trešo pušu sīkdatnes vai reģistrē, ka lietotājs ir atvēris e-pasta vēstuli.

 • Mēs apkopojam un analizējam anonīmu tīmekļa statistiku par to, kā lietotāji pārvietojas vietnē. Mēs to darām, izmantojot Google Analytics, kas apstrādā datus anonīmi un neapkopo un neapstrādā personas informāciju.
 • Mēs apkopojam un analizējam anonīmus tiešsaistes statistikas datus par to, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni. Mēs to darām, izmantojot Hotjar programmatūru, kas datus apstrādā anonīmi. Tas uzlabo vietnes lietošanas ērtumu.
 • Adroll partneri, piemēram, mūsu Medifum Group OÜ, izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes satura un reklāmu personalizācijai, sociālo mediju funkcijām un datplūsmas analīzei. “Reklāma” vai “reklāmas”, kā arī “mērķauditorijas atlase” vai “personalizācija” ir galvenie elementi, kas tiek izmantoti lietotāja datiem, tāpēc mēs vēlamies pārliecināties, ka Jūs, kā lietotājs, to skaidri apzināties.

Kam dati tiek pārsūtīti?

Medifum Group OÜ nenodod klientu datus ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ). Mēs uzskatīsim Jūsu personisko informāciju par konfidenciālu un nenodosim to nevienai citai personai. Uzņēmums informāciju par maksājumiem pārsūta pilnvarotajai (juridiskajai) personai Montonio Finance.

Personas datu nodošana ārpus ES

Mēs nenododam Jūsu personas datu informāciju ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ).

Datu drošība

Mēs strādājam, lai aizsargātu Jūsu informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmaiņām, izpaušanas vai manipulācijām.

Lai nodrošinātu Jūsu datu drošību, mēs veicam šādus pasākumus:

 • Visu personisko informāciju apstrādājam kā konfidenciālu.
 • Izmantojam tikai šifrētus pakalpojumus, izmantojot SSL.
 • Mēs ierobežojam piekļuvi personas datiem, piešķirot piekļuvi tikai tiem darbiniekiem un līgumdarbiniekiem, kuriem šī informācija ir nepieciešama, lai to apstrādātu, uz kuriem attiecas stingras līgumā noteiktās konfidencialitātes saistības un kuriem var tikt piemērotas sankcijas vai izbeigts līgums, ja viņi neievēro šīs saistības.
 • Mēs uzglabājam personisko informāciju galvenokārt digitālā formātā, nevis papīra formātā, lai nodrošinātu drošāku piekļuves kontroli.
 • Personas datu uzglabāšanu aizsargā nepieciešamie IT tehniskie un organizatoriskie aizsardzības pasākumi.

Lai gan personiskajai informācijai, kas nonāk mūsu vidē, mēs piemērojam stingrus drošības noteikumus, jāņem vērā, ka internets nekad nav pilnībā drošs un mēs nevaram garantēt Jūsu mums nosūtīto datu drošu pārsūtīšanu. Datu pārsūtīšanas drošība vienmēr ir Jūsu atbildība.

Kādas tiesības Jums ir un kā Jūs varat izmantot savas tiesības?

Ja esat devis piekrišanu savu personas datu vākšanai, apstrādei un izmantošanai noteiktos veidos, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo piekrišanu.

Saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, Jums ir tiesības:

 • Pieprasīt piekļuvi savai personas datu informācijai.
 • Pieprasīt savu personas datu labošanu.
 • Pieprasīt savu personas datu dzēšanu.
 • Pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu.
 • Pieprasīt savu personas datu pārsūtīšanu.
 • Pieprasīt atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.
 • Iebilst pret automatizētu lēmumu pieņemšanu (tostarp profilēšanu).

Pieteikumā viennozīmīgi jānorāda Jūsu identitāte. Lai izmantotu savas tiesības un iesniegtu pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums, kā norādīts sadaļā “Sazinieties ar mums”.

Lūdzam ņemt vērā, ka savu personas datu dzēšanu, apstrādes ierobežojumus u.c. varat pieprasīt tikai tad, ja tas ir saskaņā ar tiesisko pamatu un datu aizsardzības tiesību aktiem.

Sūdzības gadījumā Jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai datu aizsardzības iestādei. Mēs sadarbojamies ar attiecīgajām regulatīvajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm, lai atrisinātu sūdzības par personas datu pārsūtīšanu.

Cik ilgi mēs glabājam personisko datu informāciju?

Jūsu personiskā informācija tiks glabāta tik ilgi, cik nepieciešams, lai sniegtu Jūsu pieprasītos pakalpojumus. Ja personas dati nav izmantoti 3 gadus pēc kārtas, mēs dzēsīsim Jūsu personas datus vai padarīsim Jūsu personas datus anonīmus, ja vien netiks piemērotas obligātās saglabāšanas prasības.

Ievāktie dati, kas nav personas dati, tiek glabāti neierobežotu laiku.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Izmantojot šo vietni, Jūs esat izlasījis un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem.

Mūsu privātuma politika laiku pa laikam var mainīties. Mēs nesamazināsim Jūsu tiesības saskaņā ar šo Privātuma politiku bez Jūsu nepārprotamas piekrišanas. Mēs šajā lapā publicēsim paziņojumu par jebkādām izmaiņām konfidencialitātes politikā un sniegsim precīzāku paziņojumu, ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu pa tālruni +371 63 479 899 vai sūtiet e-pastu uz info@medifum.lv. Papildus informācija un kontakti atrodami šeit!