Šajā lapā atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja pēc bieži uzdoto jautājumu izlasīšanas jums joprojām ir jautājumi par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu. Kontakti atrodami šeit!

Pasūtījums ir saņemts, bet trūkst dažu lietu?

Iespējams, produkti ir nosūtīti vairākos sūtījumos, un tādā gadījumā otrais sūtījums tiks piegādāts dažu dienu laikā. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu sīkāku informāciju!

Cik maksā transports?

Produktu transportēšanas izmaksas ir atkarīgas no produktu svara un iepakojumu skaita. Precīza cena ir redzama iepirkumu grozā.

Cik drīz tiks piegādātas manas preces?

Parasti precīzs piegādes laiks ir norādīts produkta aprakstā Medifum.ee e-veikalā.

Kur ir mans sūtījums?

Ja piegādes laiks ir pagājis vai jūs vienkārši interesē jūsu pasūtījuma statuss, lūdzu, sazinieties ar mums vai zvaniet klientu apkalpošanas dienestam, lai saņemtu steidzamus jautājumus.

Es nosūtīju e-pastu, bet vēl neesmu saņēmis atbildi?

Uz e-pasta vēstulēm parasti tiek atbildēts pēc iespējas ātrāk darba dienās, bet steidzamu jautājumu gadījumā ir pieejams arī atbalsts pa tālruni.

Man pasūtītais produkts nav piemērots?

Atgriešana mūsu tiešsaistes veikalā klientiem vienmēr ir bez maksas! Ja prece kāda iemesla dēļ jums nav piemērota, lūdzu, aizpildiet atcelšanas veidlapu, kas atrodama šeit!

Es gribētu vienu vienību, bet pārdošanā ir tikai komplekts.

Ja produkts nav pieejams atsevišķi mūsu tiešsaistes veikalā, tas ir komplekts, un mēs nevaram to pasūtīt atsevišķi.

Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Close Nesen skatīts
Close
Close
Kategorijas