1. PĀRSKATS

1.1 Atbildes uz vēstulēm tiek sniegtas ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par savu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.

1.2 Maksājumi tiek pieņemti EUR.

1.3 Šo tīmekļa vietni pārvalda Medifum Group OÜ.

2. PAZIŅOJUMS

2.1 Jūs varat pasūtīt produktus mūsu tiešsaistes veikalā bez reģistrācijas, taču reģistrētiem lietotājiem var būt tiesības uz papildu priekšrocībām. Sistēma ir droša un ērti lietojama, un jūsu personas dati ir aizsargāti.

2.2 Lai veiktu pasūtījumu, jums ir jāveic šādi soļi:

1) Pievienojiet attiecīgo(-os) produktu(-us) iepirkumu grozā;

2) Iet uz iepirkumu grozu, noklikšķinot uz iepirkumu groza pogas lapas augšpusē;

3) Aizpildiet pieprasītos laukus, izvēlieties atbilstošu transportu un maksājuma veidu;

4) Izlasiet pirkuma un pārdošanas noteikumus un nosacījumus un, ja tiem piekrītat, apstipriniet savu piekrišanu;

5) Noklikšķiniet uz pogas “Place Order” un veiciet maksājumu par savu pasūtījumu.

Tagad jums tikai jāgaida, kad pa e-pastu tiks saņemts pasūtījuma apstiprinājums un pasūtījums tiks apstrādāts.

3. MAKSĀJUMS

3.1 Pēc tam, kad esat samaksājis par pirkumu, noteikti noklikšķiniet uz pogas“Atpakaļ pie tirgotāja“.

3.2 Jūs varat ātri un droši samaksāt par savu pasūtījumu, izmantojot bankas saites, pirkuma uz nomaksu partnerus un rēķinu/elektronisko rēķinu mūsu tīmekļa vietnē.

3.2.1 Mēs atbalstām šādas banku saites: Swedbank, SEB, LHV banka, Luminor banka un COOP banka. Maksājumus apstrādā Montonio maksājumu starpniecības pakalpojums.

3.3 Pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz jūsu veiktais maksājums 100% apmērā tiks ieskaitīts norēķinu kontā.

3.4. Ar maksājumiem saistītās pakalpojumu izmaksas sedz Pircējs.

4. PIEGĀDE UZ

4.1 Pēc tam, kad būsiet veiksmīgi samaksājis par preci, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar detalizētu informāciju. Ja neesat saņēmis šo vēstuli, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Pēc tam jūsu pasūtījums tiks apstrādāts. Kad preces būs iepakotas, tās tiks nosūtītas jums, un jūs nekavējoties saņemsiet e-pastu ar paziņojumu “Jūsu pasūtījums ir nosūtīts”.

4.1.1 NB! Svētku dienās nosūtīšana/saņemšana nenotiek.

4.2 Lai uzzinātu precīzu un aktuālu informāciju par piegādes veidiem un to izmaksām, lūdzu, skatiet transporta informācijas lapu. Atsauce: Transporta informācija

4.3. Ja klients laikus neatsauc sūtījumu un tas tiek nosūtīts atpakaļ Medifum Group OÜ, klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar sūtījuma atgriešanu, un, ja tas tiek pieprasīts, par atkārtotas piegādes izmaksām. Ja klients ir pasūtījis preču piegādi aģentūrai, klientam ir pienākums saņemt preces 3 kalendāro mēnešu laikā. Ja pasūtījums netiek piegādāts, tas tiek anulēts, un par pasūtījumu samaksātā summa netiek atmaksāta.

5. ATTEIKUMA TIESĪBAS

5.1. Klientam ir tiesības atkāpties no līguma un apmainīt vai atgriezt preces 14 dienu laikā pēc pasūtīto preču saņemšanas, nenorādot iemeslu. Ja klients atkāpjas no līguma, viņam nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, ir jāatgriež preces.

5.2. Preces var ņemt paraugus un pārbaudīt, lai pārliecinātos par to piemērotību vai nepiemērotību, taču, ņemot paraugus, jānodrošina, ka preces un to iepakojums tiek ietekmēti pēc iespējas mazāk. Izmēģināšana ir līdzvērtīga produkta lietošanai mazumtirdzniecības veikalā pirms pirkuma veikšanas.

5.3. Atgrieztajam produktam jābūt oriģinālajā iepakojumā, ar oriģinālo marķējumu un tādā pašā stāvoklī, kādā tas bija piegādes brīdī klientam. Ja preces iepakojumu ir iespējams atvērt, nesabojājot iepakojumu, klients apņemas atvērt iepakojumu šādā veidā. Ja preces oriģinālais iepakojums ir bojāts vai ja preces lietošana izmēģinājuma laikā pārsniedz saprātīgu apjomu, kas nepieciešams, lai iepazītos ar preci, vai ja atgriežamā prece nav līdzīgā stāvoklī kā jauna tāda paša veida prece, Pārdevējs ir tiesīgs vienpusēji atskaitīt no Pircējam atgriežamās summas kompensāciju, kas atbilst preces vērtības samazinājumam. Kompensācijas apmēru nosaka katrā gadījumā atsevišķi, ņemot vērā atgriežamo preču vērtības iespējamā samazinājuma apmēru, un pēc kompensācijas apmēra noteikšanas klients tiek informēts par kompensācijas apmēru iespējami drīz pēc kompensācijas apmēra noteikšanas.

5.4. Preču atgriešanas izmaksas sedz Pircējs, ja vien preču atgriešanas iemesls nav tāds, ka atgriežamās preces neatbilst pasūtītajām (piemēram, nepareiza vai bojāta prece).

5.5. Pircējam ir jāatgriež Preces 14 dienu laikā no pieteikuma datuma vai jāiesniedz pierādījumi, ka viņš ir piegādājis Preces pārvadātājam iepriekš minētajā termiņā.

5.6. Saņemot atgrieztās preces, interneta veikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma saņemšanas, atmaksā pircējam visus no pircēja saskaņā ar līgumu saņemtos maksājumus.

5.7. Interneta veikals var atteikties atmaksāt naudu, kamēr tas nav saņēmis preces, kas ir līguma priekšmets, vai kamēr pircējs nav iesniedzis pierādījumus, ka ir atgriezis preces, atkarībā no tā, kurš no šiem gadījumiem iestājas agrāk.

5.8. Ja pircējs ir nepārprotami izvēlējies piegādes veidu, kas nav lētākais no Interneta veikala piedāvātajiem piegādes veidiem, Interneta veikalam nav pienākuma atmaksāt patērētājam izmaksas, kas pārsniedz parastā piegādes veida izmaksas.

5.9. Interneta veikalam ir tiesības atteikties no pārdošanas darījuma un pieprasīt no pircēja preces atgriešanu, ja kļūdas dēļ preces cena interneta veikalā ir norādīta ievērojami zemāka par preces tirgus cenu.

5.10 Lai atteiktos no Preces, Klientam ir jāaizpilda atteikuma veidlapa, kas atrodama šeit:
Preču atteikuma veidlapu

5.11. Pēc pieteikuma iesniegšanas jūs varat nosūtīt preci Nurmenuku Smartpost, DPD vai Omniva paku dienestam pa tālruni +372 5301 6292 vai, ja prece ir lielāka izmēra, nosūtīt to atpakaļ uz mūsu biroju Meistri 16-101, 13517 Tallinn.

5.12 Sūdzību iesniegšanas termiņš ir 2 gadi. Jāatceras, ka, ja defekts parādās precei 6 mēnešu laikā pēc tās iegādes, tiek uzskatīts, ka tas pastāvēja pirkuma brīdī, ja vien pārdevējs nepierāda pretējo. Pēc 6 mēnešu perioda no preces iegādes patērētājam ir jāpierāda, ka tas ir ražošanas defekts, nevis defekts, kas radies paša patērētāja nepareizas lietošanas dēļ.

5.13 Defekta gadījumā Pircējam ir tiesības ne vēlāk kā divu mēnešu laikā sazināties ar interneta veikalu, nosūtot e-pastu vai zvanot pa tālruni +372 5301 6292. Interneta veikals 15 dienu laikā atbildēs uz patērētāja iesniegto sūdzību rakstveidā vai formā, ko var atveidot rakstveidā.

5.14 Ja pasūtītās preces nevar piegādāt preču derīguma termiņa beigām vai kāda cita iemesla dēļ, pircējs tiks informēts pēc iespējas ātrāk un samaksātā nauda (ieskaitot piegādes izmaksas) tiks atmaksāta, parasti 1-2 darba dienu laikā. Atkarībā no maksājuma metodes maksājuma saņemšana var aizņemt līdz 7 darba dienām.

6. ANDMECAFTS

6.1. Klienta personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Personas datu aizsardzības likumu.

6.2 Medifum Group OÜ vāc patērētāja personas datus, izveidojot klienta kontu un/vai veicot pasūtījumu.

6.3. Apstrādājamie personas dati ir Patērētāja vārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs un vēlmes.

6.4 Medifum Group OÜ izmanto personas datus, lai sniegtu, attīstītu un personalizētu pakalpojumus patērētājam. Ar šiem pakalpojumiem jo īpaši būtu jāsaprot preču pārdošana Patērētājiem tiešsaistes veikalā un personalizētu piedāvājumu organizēšana.

6.5. Ievadot datus interneta veikalā un sniedzot attiecīgu apstiprinājumu, Patērētājs piešķir tiesības vākt un apstrādāt Patērētāja personas datus un nosūtīt preču piegādei nepieciešamos datus loģistikas partnerim.

6.6 Medifum Group OÜ ir tiesības izmantot Patērētāja dzīvesvietas vai uzņēmuma adresi, lai nosūtītu Patērētājam reklāmu un citu informāciju.

6.7. Patērētājam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu vākšanu un izmantošanu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams no līguma izrietoša prasījuma piedziņai vai preču piegādei. Piekrišanu personas datu izmantošanai nevar atsaukt ar atpakaļejošu datumu.

6.8. Elektronisko personas datu izmantošana tiešas nosūtīšanas mērķiem notiek tikai tad, ja patērētājs tam ir piekritis Medifum Group OÜ tīmekļa vietnē.

6.9. Šifrēta datu saziņa ar bankām, norēķinoties par pirkumiem, nodrošina patērētāja personīgās bankas informācijas drošību, kurai Medifum Group OÜ nav piekļuves.

6.9.1 Medifum Group OÜ neizpaudīs nekādus personas datus, kas saņemti par Klientu, trešajām personām.

6.10 Medifum Group OÜ ir tiesības pārsūtīt klienta Facebook Messenger kampaņas, ziņas un paziņojumus, kas saistīti ar pasūtījumiem.

7. CITI NOSACĪJUMI

7.1 ATBILDĪBA UN NEPĀRVARAMAS VARAS APSTĀKĻI:

7.1.1 Medifum Group OÜ ir atbildīga pret jums, un jūs esat atbildīgs pret Medifum Group OÜ par zaudējumiem, kas nodarīti otrai pusei šo Noteikumu un nosacījumu pārkāpuma rezultātā, Igaunijas Republikā spēkā esošajos tiesību aktos noteiktajos gadījumos un apmērā.

7.1.2 Medifum Group OÜ nav atbildīga par Jums nodarītajiem zaudējumiem vai Preces piegādes aizkavēšanos, ja zaudējumi vai Preces piegādes aizkavēšanās ir radušies apstākļu dēļ, kurus Medifum Group OÜ nav varējusi paredzēt un kurus Medifum Group OÜ nav paredzējusi un nav varējusi paredzēt (force majeure).

7.2. SAISTĪBU NEIZPILDE:

7.2.1. Saistību pārkāpums ir Pasūtījuma noteikumu neievērošana vai Pasūtījuma noteikumu neizpilde, tostarp izpildes kavēšanās.

7.3 TIESISKĀS AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻI SAISTĪBU PĀRKĀPUMA GADĪJUMĀ:

7.3.1 Ja interneta veikals pārkāpj savas saistības, klients var:

1) pieprasīt saistību izpildi;

2) atteikties izpildīt saistības, kas jums pienākas;

3) pieprasīt zaudējumu atlīdzību;

4) atteikties no līguma vai atcelt līgumu;

5) samazināt cenu;

6) finanšu saistību izpildes kavējuma gadījumā iekasēt nokavējuma procentus.

7.3.2 Saistību neizpildes gadījumā Pasūtītājs var atsevišķi vai kopā izmantot visus tiesību aktos vai Līgumā paredzētos tiesību aizsardzības līdzekļus, kurus var izmantot vienlaikus, ja vien tiesību aktos vai Līgumā nav noteikts citādi. Jo īpaši tiesiskās aizsardzības līdzekļa izmantošana saistību neizpildes gadījumā neatņem klientam tiesības pieprasīt zaudējumu atlīdzību par pārkāpuma rezultātā nodarītajiem zaudējumiem.

7.3.3 Klients nevar atsaukties uz Medifum Group OÜ saistību neizpildi vai izmantot jebkādus tiesiskās aizsardzības līdzekļus attiecībā uz to, ciktāl neizpildi izraisījusi viņa paša rīcība vai apstāklis vai notikums, kas saistīts ar to un kura risku tas uzņemas.

8. KUPONI, REKLĀMAS KODI UN BALVU PUNKTI

8.1 Kuponus un reklāmas kodus var izmantot visi lietotāji, ja lietotājs tos ir saņēmis.

8.2 Kuponi un reklāmas kodi tiks izplatīti medifum Facebook fanu lapā un, ja lietotājs ir abonents, arī pa e-pastu.

8.3 Lai izmantotu kuponu vai akcijas kodu, jums ir jāpievieno produkti, kurus vēlaties iegādāties, iepirkumu grozā, jāievada kods iepirkumu groza reklāmas koda laukā un jānoklikšķina uz LISA, un sistēma automātiski aprēķinās atlaidi.

8.4 Kuponiem un reklāmas kodiem ir derīguma termiņš, un šo informāciju var atrast kupona saņemšanas brīdī.

8.5 Divus kuponus nevar izmantot vienlaicīgi.

8.6 Kuponu var izmantot kā papildu atlaidi produktam ar atlaidi, ja kupons to atļauj.

8.7. Balvu punktus katrs lietotājs nopelnīs bez reģistrācijas, izmantojot e-pastu. Ja abonenta e-pasta adrese dažādiem pasūtījumiem ir atšķirīga, punkti tiks uzkrāti arī dažādos kontos. Ir drošāk reģistrēt kontu, lai punkti netiktu izkaisīti pa dažādiem e-pasta adresātiem.

8.8 Iespēja nopelnīt balvu punktus ir 10 punkti par katru iztērēto 1 €.

8.9. Balvu punkti tiek izmantoti kā papildu ieguvums, par 100 punktiem jūs saņemsiet 1 € iepirkumu grozā.

8.10. Balvu punkti tiks noapaļoti līdz pusei veselā skaitļa.

8.11. Balvu punktus nevar apmainīt pret naudu vai apmainīt pret atlaižu kuponiem.

8.12 Balvu punktu derīguma termiņš beidzas 3 mēnešu laikā.

8.13 Reģistrējot kontu, jūs nopelnīsiet 200 balvu punktus (2 €) nākamajam pasūtījumam.

8.14. Balvu punktus var izmantot ne vairāk kā 50% no groza summas vienā reizē.

9. KLIENTU TIESĪBAS STRĪDU IZŠĶIRŠANĀ

9.1 Jautājumus, kas nav īpaši atrisināti šajos Noteikumos un nosacījumos, regulē Igaunijas Republikā spēkā esošie tiesību akti.

9.2. Lai atrisinātu strīdu, klients var vērsties Eiropas Savienības Patērētāju strīdu izšķiršanas platformā(https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET), Patērētāju aizsardzības un tehniskā regulējuma birojā(https://www.ttja.ee/et/tarbijale/kaebuse-esitamine) vai tiesā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums šeit vai zvaniet pa tālruni +372 5301 6292.
Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Close Nesen skatīts
Close
Close
Kategorijas