Nav jāuztraucas par savu veselību – ērti ātri testi ļauj jums jebkurā laikā uzraudzīt savu veselību!

VESELĪBAS TESTIJūtaties dīvaini un vēlaties uzzināt, kas to izraisa? Ja jums pašlaik nav pieejams ģimenes ārsts, varat pārbaudīt sevi mājās un būt mierīgs, izmantojot ērtus un vienkāršus veselības testus.

Testi katram gadījumam

Bieži vien veselības uzraudzība tiek atstāta novārtā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ir grūti atrast laiku, lai apmeklētu ārstu, vai arī rindas ir pārāk garas. Medifum ātrie testi sniedz iespēju pārbaudīt sevi mājas apstākļos un noskaidrot, vai jums ir alerģija pret olām, kaķiem vai pienu, vai arī jūsu problēmas izraisa dzelzs vai D vitamīna trūkums – ir pieejami testi gandrīz visām slimībām.

Laima slimība ir mānīga slimība

Vasara ir klāt, un maldinošās ērces ir kustībā. Ātrā Laima slimības ātrās noteikšanas tests atklāj Laima boreliozes infekciju asinīs, ko izraisa ērces piesūkšanās. Ērču tests jāveic, tiklīdz uz ādas ir piesūkusies ērce vai ja jums ir parādījies vismaz viens Laima slimības simptoms:

  • ādas izsitumi;
  • nogurums;
  • gripai līdzīgi simptomi: muskuļu sāpes, drudzis, galvassāpes, drebuļi;
  • slikta dūša, svara zudums;
  • sāpes rokās, kājās, kaklā vai mugurā, sejas paralīze.

Ir vēl plašāka izvēle

Svarīga ir arī personas vispārējā veselība, izmantojot tādas iespējas kā vīriešu auglības tests un ovulācijas ātrās noteikšanas tests. Pieejams arī urīnceļu infekcijas noteikšanas tests – vienkāršs, ātrs un uzticams mājas tests, kas gan sievietēm, gan vīriešiem palīdz atklāt agrīnas urīnceļu infekcijas jeb bakteriālas infekcijas pazīmes.

Pieejams arī COVID-19 antivielu tests

Lai gan pēdējā laikā ar koronavīrusu inficēto cilvēku skaits ir samazinājies, tā pastāvēšanu nedrīkst aizmirst. Medifum piedāvā arī COVID-19 antivielu testu, kas atšķiras no standarta antigēna testa ar to, ka nosaka antivielu klātbūtni, kuras rodas vai nu no infekcijas, vai vakcīnas. Ar šo testu var noskaidrot, vai esat bijis inficēts ar vīrusu vai arī jūsu organismā joprojām ir vakcīnas antivielas.

Ātru antivielu testu ieteicams veikt ne agrāk kā 3 nedēļas pēc slimības uzliesmojuma vai vakcinācijas. Medifum tīmekļa vietnē atradīsiet detalizētus norādījumus par to, kā veikt testu un uz ko vērst uzmanību.

Jūtieties brīvi lūgt padomu!

Jāatceras, ka veselības testi ir paredzēti tikai sākotnējai pašpārbaudei un nav paredzēti diagnozes noteikšanai. Pirms svarīgu medicīnisku lēmumu pieņemšanas jākonsultējas ar savu ārstu.

Nav vērts gaidīt, kad veselības problēmas tiks atrisinātas – jums jārīkojas nekavējoties. Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums pa e-pastu (info@medifum.ee) vai zvanot pa tālruni 630 7050.

No katra iegādātā produkta mēs 3,33% no tā cenas ieguldām vietējos mežos. Katram klientam ir arī iespēja veikt tādu pašu ieguldījumu savā iepirkumu grozā. Līdz šim mūsu klienti ir palīdzējuši iestādīt gandrīz 30 000 jaunu koku Igaunijā uz zemes, kas citkārt stāvējusi dīkstāvē.

Masaliņu klepus: kas jums jāzina un kā to novērst?
Vai jūs zināt, kas ir modernā Superfood kafija?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Close Nesen skatīts
Close
Close
Kategorijas