Sāpes neizdod? Kompresijas terapija ir noderīga gan sportistiem, gan grūtniecēm.

Lai gan termins “kompresijas terapija” no pirmā acu uzmetiena var šķist nesaprotams vai nevajadzīgs, jo īpaši gados vecākiem cilvēkiem, patiesībā to veiksmīgi izmanto gan jaunākiem, gan vecākiem cilvēkiem neatkarīgi no veselības stāvokļa, dzimuma vai vecuma.

Bet kā tas patiesībā darbojas un kā kompresijas terapija var palīdzēt?

Pareizs risinājums gan traumu, gan pēcoperācijas atveseļošanai

Kompresijas terapiju veiksmīgi izmanto vēnu nepietiekamības, limfedēmas, kā arī operācijas vai traumas izraisītas tūskas gadījumā.

Iespējams, esat pamanījuši, ka sportisti sporta zālē vai uz fitnesa trases.
ar kompresijas spilventiņiem
vingrojot – tas galvenokārt tiek darīts, piemēram, lai novērstu un mazinātu ekstremitāšu pietūkumu, kā arī lai veicinātu labāku un ātrāku atveseļošanos.

Bet ko patiesībā nozīmē saspiešana?

Vienkāršāk sakot, tā ir ārēja spiediena pielietošana vai nu uz visu ekstremitāti, vai konkrētu locītavu, kas uzlabo asins plūsmu attiecīgajā zonā.

Šo darbu veiksmīgi veic, piemēram.
kompresijas zeķes
, -ģeneratori,
jostas
un
elastīgās saites
lai palīdzētu problēmzonai ātrāk atjaunoties.

Lai valkātu kompresijas zeķes vai zeķes, nav jāgaida, kamēr rodas nopietnas problēmas – ja uz ādas virsmas parādās varikozas vēnas vai sarkani kapilāri, vislabāk palīdzēs medicīniskās kompresijas zeķes, jo tās stabilizē asinsriti konkrētā zonā.

Laba alternatīva ceļgalu spilventiņiem ir silikona gumija. kompresijas zeķes, kas mazina sāpes apakšstilba locītavu un plantāro fasciju pēc statiskas slodzes.

Zeķes ir pieejamas dažādos izmēros, tāpēc tās ir piemērotas arī vīriešiem.

To var lietot arī, piemēram, nakts lēkmju gadījumā.

Elastīgi pārsēji palīdz locītavām atgūties

Bieži vien kompresijas terapija ir nepieciešama, lai nodrošinātu nevis visas ekstremitātes, bet konkrētas locītavas stabilitāti un komfortu, neatkarīgi no tā, vai mērķis ir izvairīties no iespējamas traumas vai netraucēti turpināt treniņus.

Šim nolūkam
elastīgi pārsēji
.

Tos var izmantot, lai atjaunotu bojātas locītavas un mazinātu dažādu iekaisumu izraisītas sāpes.

Saites ir dažāda izmēra un ir paredzētas tādām problemātiskām vietām kā. potītes locītava, elkonis un ceļa locītavalai palīdzētu mazināt sāpes un diskomfortu gan reimatisma, gan artrīta gadījumā vai lai aizsargātu locītavu no iespējamiem bojājumiem.

Josta nodrošina labu atbalstu gan pēc operācijas, gan grūtniecības laikā.

Tas pats princips tiek izmantots vēdera un muguras apvidū.
medicīniskās elastīgās jostas
, ko izmanto, piemēram radikulīta, osteohondrozes un jostasvietas un krusteniskā reģiona nervu iekaisuma, kā arī ar sportu saistītu traumu ārstēšanai un profilaksei.

Pēcoperācijas pārsēji no otras puses, ir paredzēti lietošanai pēc operācijas vai traumas un palīdz koriģēt mugurkaula nestabilitāti, tādējādi uzlabojot lietotāja stāju.

Arvien populārāka starp grūtniecēm
atbalsta jostas
kas samazina muguras slodzi un palīdz atbalstīt vēderu, īpaši grūtniecības otrajā pusē.

Lai nodrošinātu stabilitāti un komfortu, tiek izmantoti papildu stiprinājumi un elpojoši materiāli, kas novērš svīšanu un ļauj ādai normāli elpot.

Atbalsta jostu noteikti var izmantot arī pēc dzemdībām, lai vēl vairāk atbalstītu muguras atveseļošanos no pārslodzes.

  • Medifum e-veikalā nopērkamos kompresijas terapijas produktus ražo Baltijas tirgus līderis Lauma Medical, kas ir plaši pazīstams ar savu izcilo kvalitāti.
  • Visas kompresijas terapijā izmantotās ierīces ir izstrādātas un uzlabotas, ņemot vērā veselības aprūpes speciālistu un pacientu ieteikumus.
  • Produkti tiek ražoti atbilstoši jaunām tehnoloģijām un klientu vajadzībām, tāpēc tie izceļas ar izcilu dizainu un augstas kvalitātes materiāliem.
  • Ērti atrodiet sev piemērotu kompresijas līmeni un izmēru.
    mūsu e-veikalā
    .
Produkta atsaukšana.
Masaliņu klepus: kas jums jāzina un kā to novērst?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Close Nesen skatīts
Close
Close
Kategorijas